ماکائو درآمد پایین در مه; شن و ماسه و مسائل مربوط به کاهش سود هشدار

کازینو در ماکائو گزارش درآمد بیشتر کاهش ممکن است باعث Las Vegas Sands Corp. برای هشدار دادن به سرمایه گذاران سود پایین تر است.

در کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده پنج شنبه, شن و ماسه و گزارش آن را “معتقد است این قوی ترازنامه و نقدینگی کافی در محل برای تامین مالی عملیات خود را برای 12 ماه در این زمان عامل محیط زیست است.”

ماکائو را بازی بازرسی و هماهنگی اداره روز دوشنبه گزارش 93.2 درصد کاهش ماهانه درآمد ناخالص در ماه مه از یک سال پیش. دفتر گزارش درآمد حاصل از $221 میلیون (آمریکا) در مقایسه با $3.252 میلیارد سال پیش است. این هشتمین ماه متوالی از کاهش قیمت در این بازار است.

برای پنج ماه اول سال 2020 ماکائو قمار تولید شده اند $4.135 میلیارد دلار (ایالات متحده) در مقایسه با $15.749 میلیارد دلار در پنج ماه اول سال 2019 یک 73.7 درصد کاهش است.

در سال 2019 ماکائو را قمار نشان داد 3.4 درصد کاهش در درآمد و از سال گذشته به $36.644 میلیارد دلار (ایالات متحده). ماکائو بود و بهترین آن در سال 2013 زمانی که قمار تولید $45.2 میلیارد دلار است.

اما 2020 شده است یک داستان متفاوت است.

در ماه فوریه ماکائو دولت دستور داد تا 15 روز بسته شدن این منطقه قمار به سرعت گسترش COVID-19 ویروس. در ماه مارس گذرگاه های مرزی به ماکائو از سرزمین اصلی چین بسته شد به عنوان یکی دیگر از مهار اندازه گیری. مرزهای هنوز به بازگشایی شده است.

در آوریل ملاقات به ماکائو پایین بود 99.6 درصد از سال قبل با توجه به دولت است.

ویژه منطقه اداری به قمار توسط سه لاس وگاس بر اساس شرکت های شن و ماسه MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی و وین استراحتگاه Ltd. — یکی دیگر از نگر مسئله در افق با افزایش تنش سیاسی پیرامون وضعیت نزدیکی هنگ کنگ.

چینی دولت مرکزی را آغاز کرده است قصد دارد به اجازه استرداد از هنگ کنگ به سرزمین اصلی چین یک حرکت منتقدان ترس را تضعیف می کند, هنگ کنگ استقلال قضایی در آنچه بوده است “یک کشور دو سیستم” ترتیب است که وجود داشته است از سال 1997.

ماکائو را تعمیق رکود مالی باعث شن و ماسه’ ثانیه پر کردن.

“مدت و شدت این اورژانس بهداشت جهانی و مرتبط با اختلال هستند نامشخص” تشکیل پرونده می گوید. “با توجه به ماهیت پویا از این شرایط تاثیر بر (شن و ماسه’) تثبیت نتایج عملیات های, جریان های نقدی و وضعیت مالی در سال 2020 خواهد بود مواد. (شن و ماسه) نمی تواند منطقی برآورد تاثیر در این زمان. مشخص نیست که این COVID-19 همه گیر به پایان خواهد رسید زمانی که و یا چگونه به سرعت فعلی محدودیت های مسافرتی را تغییر یافته یا متوقف شود و لازم است و در نتیجه تاثیر بر تمایل (شن و ماسه’) مشتریان به صرف سفر و سرگرمی.”

این شرکت اعلام کرد که آن را گرفته بود “مختلف کاهش اقدامات برای مدیریت از طریق محیط فعلی از جمله برنامه کاهش هزینه به حداقل رساندن خروج پول نقد از موارد غیر ضروری.”

این شرکت اعلام کرد که در آوریل 17, شرکت هیئت مدیره رای به پرداخت سود نهایی برای پایان 2019.

این پرونده نیز تا به حال یک نمودار نشان دادن ملک تنظیم جریان پول نقد از $67 میلیون دلار برای سه ماه اول سال 2020 در مقایسه با $858 میلیون سال قبل و منهای $105 میلیون در ماه آوریل در مقایسه با $239 میلیون در ماه آوریل 2019.

نقد و بررسی-مجله متعلق به خانواده Las Vegas Sands Corp. رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Sheldon Adelson. Las Vegas Sands عمل شش خواص در ماکائو و سنگاپور نیز به عنوان ونیزی پالازو و ماسه نمایشگاه و مرکز کنوانسیون لاس وگاس.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس Richard N. Velotta در [email protected] یا 702-477-3893. Follow @RickVelotta در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de