Lydia Polgreen مراحل پایین به عنوان سردبیر HuffPost

Huffpost سردبیر Lydia Polgreen امروز اعلام کرد که او را از نقش خود در اواخر این ماه برای تبدیل شدن به سوراخ کردن رسانه ها سر از محتوا است.

Polgreen, یک دیرین نیویورک تایمز خبرنگار و سردبیر قبل از رفتن به HuffPost در سال 2017 منجر خواهد شد پیشنهادهای شرکت استراتژی محتوا پس از آن ربوده شده توسط Spotify برای حدود 240 میلیون در ماه فوریه 2019.

“من فوق العاده ممنون من فوق العاده همکاران و به رهبری Verizon رسانه ای است که دفاع و پشتیبانی HuffPost در زمانی که مهاجم روزنامه نگاری است که دارای قدرت به حساب لازم تر و بیشتر در معرض خطر از همیشه” Polgreen در بیانیه ای گفت.

Polgreen در زمان بیش از سردبیر, نقش, از, Arianna Huffington, در ماه دسامبر سال 2016 پس از هافینگتون چپ در ماه اوت پس از فروش از سایت که در همان ماه به Verizon رسانه ها. در نقش جدید Polgreen به سرعت تغییر سایت نام از هافینگتون پست به HuffPost, بازتاب متفاوت سرمقاله احساسات.

“برای من بزرگترین شکاف در امریکا—در واقع در سراسر جهان—این است که بین کسانی که قدرت دارند و کسانی که ندارند و نمی کند و به راحتی خط با ما قرمز و آبی به سمت چپ یا راست سیاست” Polgreen گفت: در آن زمان. “رسانه ها آمده است در گفتن داستان از یک طرف که تقسیم—از مردم دچار خشم voicelessness و ناتوانی.”

Polgreen در زمان این ایده به خیابان ها—به معنای واقعی کلمه. در تابستان 2017, HuffPost شروع به گوش دادن به آمریکا تور اتوبوس به “گوش دادن و یادگیری آنچه در آن به معنی آمریکایی امروز است.” در هزینه از $1 میلیون دلار Polgreen و تیم او crisscrossed کشور به شنیدن آنچه که در آمریکا در ذهن.

فراتر از “سخت” اخبار Polgreen همچنین سرمایه گذاری در سمت نرمتر طراحی مجدد شرکت رسانه ای سبک زندگی پوشش در سال 2018 است. صحبت کردن به Adweek در زمان Polgreen گفت که HuffPost زندگی یک محل برای تبلیغ به احساس آرامش است که با نام تجاری پیام نمی تواند تحت الشعاع قرار دل تنگی و عذاب روز.

“برای ما این یک فرصت واقعی برای ایجاد یک فضا برای کار با برندها با محصولات و خدمات در یک محیط که در آن آنها می توانند انتخاب در مورد که در آن به فروشگاه غذا خوردن پدر و مادر بهتر است که جداگانه و جدا از اخبار” Polgreen گفت.

اما ترافیک وب سایت است به طور قابل توجهی کاهش یافته است و به طور پیوسته در طول دوره تصدی خود را با توجه به کام اسکور. در ژانویه 2017, HuffPost دیدم 57.4 میلیون ماهانه بازدید کنندگان منحصر به فرد. در ماه ژانویه سال 2020 را ثبت نام تنها 6.6 میلیون ماهانه یونیک.

“HuffPost همچنان بخش مهمی از Verizon رسانه و خانواده” ورایزون رسانه سخنگو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “این است که پلت فرم قدرتمند تولید در کلاس جهانی روزنامه نگاری از برخی از بهترین استعدادهای درخشان در صنعت, در حالی که حفظ نام تجاری قوی به رسمیت شناختن و به شدت وفادار مخاطبان است. ما باقی می ماند هیجان زده برای آینده HuffPost و ما متعهد به موفقیت آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im