لوکس مد مارک های مختلف اولویت با مصرف کننده Pop-Ups

بینش کلیدی:

لوکس, مد و زیبایی, برندها اغلب نمی اب شلپ شلپ کردن در میزبانی مصرف کننده pop-ups. اما زمانی که آنها انجام می دهند, شما می توانید انتظار آنها را برای رفتن به بزرگ با مقیاس و خلاقیت را تجربه کنند.

گوچی, لوازم آرایشی, خط گوچی زیبایی به تازگی برگزار شد اولین مصرف کننده pop-up به جشن راه اندازی آن ریمل مژه و ابرو جدید زنانه گوچی ریمل L’Obscur. در همکاری با Sephora, نام تجاری ایجاد گوچی زیبایی شبکه Studios که در زمان بیش از یک خالی فضای رویداد در ملرس خیابان در لس آنجلس از مارس 6-7.

با نام تجاری مضمون پاپ آپ در اطراف صفحه نمایش تلویزیون, آزمون, دعوت مهمانان به یک “شخصیت” خود-رهبری تور Instagrammable فضاهای که در آن آنها می توانند تست کردن ریمل مژه و ابرو جدید و دیگر گوچی محصولات زیبایی. این شامل یک Gucci Guilty کسی که شام میخورد با عطر محور; مارک ’80s, سبک میز پذیرش برای عکس ها و پشت صحنه اتاق پانسمان که تا به حال صفحه نمایش لمسی غرور آینه ها با آموزش تصویری در مورد چگونه به درخواست ریمل مژه و ابرو.

گوچی دو روز pop-up شامل ’80s-مضمون میز پذیرش.
آبفا برای گوچی

گوچی زیبایی است که آخرین مد بالا پایان نام تجاری به میزبان یک pop-up پیوستن به امثال مربی و شانل و Louis Vuitton است که باید همه اعدام خود را فعالانه در چند سال گذشته است. قابل توجه بسیاری از این برندها اغلب کاهش به ارائه جزئیات پشت استراتژی خود را به رسانه ها با توجه به سخنران برای گوچی زیبایی و شانل. (Louis Vuitton نمی پاسخ به Adweek که از زمان انتشار.)

با توجه به تجربی سازمان که غالبا کار با لوکس مشتریان آنها اغلب با استفاده از تجارب کمتر به عنوان ابزار جدید برای تولید درآمد بیشتر برای اتصال با مشتریان موجود و همچنین جذب طرفداران جدید با نشان دادن غیر منتظره طرف تجاری خود و ارائه فضاهای ایجاد محتوا.

جک Bedwani جهانی کسب و کار مدیر و از بنیانگذاران این پروژه یک مشاور برند و بازاریابی تجربی آژانس کمک مربی راه اندازی اولین خارجی نام تجاری فعال در سال 2018 به نام مربی زندگی یک تجربه یک هفته ای در نیویورک الهام گرفته از خود بیان و طالع بینی, به طور خاص برای تعامل با مخاطبان جوان به جای فروش محصولات.

Bedwani که همچنین کمک به ایجاد پاپ آپ برای کالوین کلاین گفت: لوکس مارک های مد تمایل دارند بیشتر وقت و به معنی عمیق در سرمایه گذاری خود را “با نام تجاری DNA” از محصولات بسته بندی در فروشگاه تجربه و زیبایی خود را.

“هنگامی که ما وظیفه داریم به تولید پاپ آپ برای یک نام تجاری لوکس, ما شروع به درک همه چیز در مورد خود را با نام تجاری DNA و پس از آن ما نگاه به تکامل آن را در یک راه جدید و جالب و فرهنگی مرتبط است. خود را با نام تجاری زیبایی است که نقطه شروع و پایان نیست هدف” Bedwani گفت. “ما می خواستیم برای کشف, فرهنگی زمینه کاری و آینده در آن زمان بود که دنیای جدید معنویت.”

مربی اول خارجی نام تجاری فعال در سال 2018 مجتمع تجاری نمادها مانند یک اسب شاخدار.
دانیل سالمی

واقع در نزدیکی مربی فروشگاه گل سرسبد در سوهو تجربه به طول انجامید و چند اتاق که خلاقانه به ارمغان آورد و نام تجاری به زندگی مانند یک جزیره ادم ساده لوح با مضمون فضا با کارناوال بازی ها و عرفانی “جنگل” با غرفه برای خوانش تاروت. پاپ آپ که همچنین در سفر خود به ژاپن و هنگ کنگ که در سال عمد تا به حال ظریف تجاری و فیزیکی هیچ مربی محصولات; به جای مربی تصمیم به ادغام نمادها و آیکون مترادف با نام تجاری به مجموعه طراحی مانند یک اسب شاخدار برش و کلاسیک آن “C” آرم.

“در نهایت این فضا ما را قادر به ایجاد یک رابطه جدید با یک مشتری که دیدم مربی در یک نور جدید و نه در راه همان مربی خود را تجربه های خرده فروشی و یا مد نشان می دهد,” Bedwani گفت. “معرفی یک نام تجاری تجربه به یک جوان مد زرنگ و دانا مشتری اولویت بود و ما قادر به درایو موفقیت و معیارهای نتایج جستجو برای مربی بدون داشتن آشکار نام تجاری و یا محصول در اتاق.”

اگر چه مربی pop-up تا به حال هیچ چیز برای فروش آن سوهو گل سرسبد واقع هفت دقیقه پیاده روی دور, دیدم 300% افزایش ترافیک پا در این هفته پس از تجربه با توجه به Bedwani (او همچنین اشاره کرد که به اشتراک گذاری اجتماعی و خارج از خانه بیلبورد کمپین کمک نتایج درایو بیش از حد.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im