درآمد از دست رفته? چگونه برای به دست آوردن ضروری coronavirus نیاز به کمک

بحث ما در مورد اهمیت داشتن یک خوبی مواجه نگردند صندوق اضطراری و اتاق تکان دادن در بودجه خود را.

که ایده آل است اما زندگی به چک چک بدون پس انداز کوسن یک واقعیت است برای میلیون ها نفر.

از دست دادن درآمد به علت اخراج کاهش کسب و کار و یا نیاز به به روز بدون حقوق در پی بیماری همه گیر کوروناویروس برگ های بسیاری قادر به پاسخگویی به نیازهای اساسی مانند پرداخت اجاره و قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.

اگر چه وجود دارد بسیاری از متمرکز کمک های موجود در سراسر کشور تا هنوز سازمان های خیریه مختلف و شرکت های خصوصی پله تا برای ارائه کمک به کسانی که نیاز دارند.

در حال حاضر بسیاری از کمک های ارائه شده به صورت محلی و یا بر روی یک مورد به مورد بر اساس. ما شما را تشویق به دنبال کردن اخبار محلی خود را رسانه ها برای کسب اطلاعات مربوط به شهرستان خود را. اما در اینجا چند راه شما می توانید برای کمک به نوبه خود.

1. راه متحده و 211

راه متحده را 211 شبکه یک منبع مفید است که ارتباط مردم با بهداشت و خدمات انسانی در منطقه خود مانند پیدا کردن مسکن کمک و یا بانک های مواد غذایی. شما فقط شماره 211 را بر روی تلفن خود و یا سفر 211.org.

راه متحده توسعه یافته حمایت اضافی از طریق آن COVID-19 جامعه پاسخ و بازیابی صندوق که توزیع پول به جوامع نیازمند و تقویت 211 زیرساخت ها است.

کریس پرستون, معاون رئیس جمهور از روابط شرکت های بزرگ در راه متحده در سراسر جهان توصیه به مردم برای رسیدن برای کمک به در حال حاضر اگر آنها پیش بینی به کمک نیاز دارند. آیا منتظر نیست تا زمانی که یک لایحه است که شما نمی توانید پرداخت به علت است.

پرستون گفت: راه متحده به طور فعال تشویق ملی خود همکاران به کار با مشتریان خود را. از کسانی که در حال حاضر متعهد به کمک به او گفت: Comcast و AT&T در حال ارائه به شدت با تخفیف خدمات اینترنت و Truist مالی ادغام SunTrust و BB&T, تنظیم, مشتریان برنامه پرداخت و ارائه پول نقد بیشتر برای برخی از دارندگان کارت اعتباری.

اینجا کلیک کنید برای پیدا کردن محلی خود را راه متحده.

2. Salvation Army

سپاه رستگاری را فراهم می کند کمک به جمعیت های آسیب پذیر با خدمات مانند عامل پناهگاه بی خانمان و آشپزخانه سوپ. بیانیه ای از سازمان های غیر انتفاعی را توضیح می دهد ramped تا حمایت از تلاش ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که بیشتر نیاز پیش بینی شده است.

فردی Salvation Army مکان در حال ساخت تنظیمات لازم مانند تغییر خدمات آنلاین ارائه به رفتن و یا تحویل از وعده های غذایی و طراحی قرنطینه برنامه برای پناهگاه است.

با استفاده از این تابع جستجو برای پیدا کردن نزدیکترین Salvation Army محل.

3. نیاز متوسط

متوسط نیاز است, یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند کمک های مالی برای افراد کم درآمد در بحران به پوشش هزینه های ضروری مانند اجاره قبوض آب و برق و هزینه های درمانی است. این سازمان در حال پردازش صدها نفر از برنامه های کاربردی برای حمایت مالی در پی coronavirus همه گیر است و همچنین ایجاد یک صندوق به طور خاص برای کمک به کارگران ساعتی که در حال از دست دادن درآمد.

4. سیستم مدرسه

اگر چه مدارس در حال تعطیل در سراسر کشور برخی از آنها در ادامه به ارائه وعده های غذایی برای کسانی که واجد شرایط برای رایگان و کاهش وعده های غذایی. تماس با مدرسه محلی خود را به دیدن اگر آن را ارائه وعده های غذایی و پیدا کردن جایی که آنها در حال توزیع آنها.

5. مواد غذایی pantries

یک داوطلب کمک می کند تا از a food pantry.

تغذیه امریکا و شبکه خود را از بانک های مواد غذایی در سراسر کشور باید در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس با تلاش های مانند افزایش توزیع مواد غذایی اضافی تلفن همراه شربت خانه متوقف می شود و درایو-از طریق وانت با توجه به شرکت خود وبلاگ.

بسیاری از مواد غذایی pantries در سراسر کشور در حال تجربه یک کمبود مواد غذایی کمک های مالی و داوطلبان.

6. شرکت های ابزار

در پاسخ به کروناویروس بحران های مختلف شرکت های آب و برق اعلام کرده اند که آنها نمی خواهد خاموش سرویس اگر خانواده ها در حال تلاش برای پرداخت صورتحساب خود را.

اگر فکر می کنید شما نمی قادر خواهد بود به پرداخت بعدی خود را آب, برق یا گاز, لایحه, تماس با ارائه دهنده خود را برای توضیح مشکلات خود را. دریافت هر گونه توافق برای کمک مالی در نوشتن به جای پذیرش یک پتو بیانیه ای که آب و برق باقی می ماند بدون در نظر گرفتن پرداخت.

نرم افزار نکته: این نکته برای صرفه جویی در پول آب و برق می تواند کمک به شما در کاهش صورتحساب خود را.

7. خانواده و دوستان و همسایگان و شبکه های اجتماعی

هر کس ممکن است تمرین های اجتماعی فاصله در حال حاضر, اما مردم هنوز هم گسترش ضرب المثلی خود دست.

نیویورک تایمز اخیرا گزارش داد در مورد چگونه مردم در حال پیدا کردن کمک در سیستم عامل های مانند توییتر و GoFundMe. سی ان ان مقاله ذکر شد که پلت فرم همسایه دیده می شود قابل چشم انداز مثبت در تعامل کاربر بیش از دو هفته گذشته.

های مبارزات خود را تضمین نمی کند که کسی قادر خواهد بود برای کمک به, اما شما ایستاده شانس از اگر شما در حفظ و خود را در یک سیلو.

نیکول داو ارشد نویسنده در پنی محتکر.

این در اصل منتشر شده در پنی محتکر شخصی امور مالی سایت که سبب میلیون ها نفر از خوانندگان در سراسر کشور به تصمیم گیری هوشمند با پول خود را از طریق عملی و الهام بخش مشاوره و منابع مورد چگونه به صرفه جویی و مدیریت پول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im