لس آنجلس گردشگری و کنوانسیون هیئت مدیره می سازد ” Magic Hour مجازی

لس آنجلس گردشگری و کنوانسیون هیئت مدیره اجازه نمی اجتماعی فاصله محروم کردن مردم این شهر را “سحر و جادو ساعت.”

افسر ارشد بازاریابی همین Skeoch گفت: “در مجموع ما در نیمکتها در آشپزخانه ما جداول مشابه ویندوز ما و خواب برای روز ما در طرف دیگر از این بیماری همه گیر. آیا یک فرم از فرار از واقعیات و یا رانندگی الهام بخش برای یک آینده سفر سودای سفر به خارج در تمام زمان بالا و ما می خواهید را به یک طعم و مزه از لس آنجلس به این خیال در حالی که همچنین ارائه فرصت برای یادگیری چیزی جدید. بسیاری از ما, موزه ها, تناسب اندام استودیو و سرآشپزها در حال توسعه باور نکردنی, مجازی, محتوا, و ما می خواهیم به درخشش نور را در کار بزرگ خود را در حالی که همچنین جشن چیزی بسیار ویژه ای در L. A.: سحر و جادو ساعت.”

سحر و جادو ساعت اشاره به شهر غروب آفتاب است که livestreamed از هتل اروین در ساحل ونیز در 6:30 p. m. PT شبانه.

پیروان لس آنجلس گردشگری در کانال های اجتماعی می تواند همراه با طلوع غروب آفتاب با کوکتل و دستور العمل های دیگر از رستوران های شهر و یا سرپرستی لیست پخش آوردن آنها را برای تلفن های موبایل لس آنجلس.

بر اساس این تعاملی سحر و جادو ساعت تجارب خواهد شد از ویژگی های هنرمندان, نوازندگان, سرآشپزها mixologists عکاسان و دیگران در Facebook, Instagram و زوم.

حرفه ای محل دیده بانی تریستان Daoussis لگد کردن این سری مارس 22 با Google Earth tour از مکان های در شهر که ساخته شد معروف فیلم از جمله لا لا زمین و Blade Runner.

شعبده باز و کمدین جاستین Willman خالق و ستاره سحر و جادو برای انسان در Netflix خواهد شد به اشتراک گذاری سحر و جادو درس مارس 27 و پس از دو شب بعد با تعاملی رنگ آمیزی جلسه در مورد چگونگی نشان دادن نور لس آنجلس توسط هنرمند جورج تونلی (دهانه).

دیگر حاضر رفتار از لس آنجلس گردشگری شامل لیست پخش های مربوط به این شهر در Spotify در و زمینه های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلسات مجازی یا خوشحال ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>