L ‘ Oreal پست در تظاهرات سه مظنون نژادپرستی جنجال

برنده جایزه آکادمی بازیگر و تهیه کننده ویولا دیویس که امضا بر روی عنوان جدید بین المللی سخنگو برای لورئال پاریس در سپتامبر گذشته وارد با Instagram followers در آخرین پست برای زیبایی با نام تجاری. انعکاس این پیام است که l’oréal ارسال شده به مصرف کنندگان از سال 1973 دیویس می گوید که بینندگان “شما ارزش آن است.”

در دو دقیقه ویدئو بخشی از یک کمپین جدید به نام “درسهایی از ارزش” ایجاد شده توسط McCann, پاریس, Davis گسترش بر آنچه که گفته بصورتی پایدار و محکم و با عشق: “شما باید دلیل و نادر است. ارزش وجود دارد در هر یک از ما—از جمله شما.”

شعار “به ما یادآوری می کند که تمام کلمات موضوع” گفت: Delphine Jb-Hovasse در سراسر جهان رئیس جمهور l’oréal Paris. “نه تنها آنهایی که ما می شنویم اما مهمتر از همه آنهایی که ما را به خودمان می گویند.”

L’oréal Paris

اما دیویس’ تصویری کاهش یافته و در روز جمعه در وسط صراحت تنش لحظه ای در تاریخ ایالات متحده است. بیش از آخر هفته آمریکایی ها جمع آوری شده برای تظاهرات در شهرهای سراسر کشور در پاسخ به کشتار جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین.

L ‘ Oreal ساخته شده اشاره ای به این وقایع را در خود خلاصه پست های رسانه های اجتماعی گفت که این غرفه در همبستگی با جامعه سیاه و سفید است و “تعهد” به NAACP.

اما پست نبودم به خوبی دریافت. طرفداران شد و سریع به انفجار تجاری برای نفاق با اشاره به 2017 شلیک یک مدل برای یک Facebook پست که محکوم نژاد پرستی پس از یک کشنده سفید supremacist تجمع در Charlottesville, Va. بدون یک عذرخواهی از این پست و به نظر می رسد در حال سقوط بر روی گوش های ناشنوا با مصرف کنندگان است.

در اواخر ماه اوت 2017, l’oréal Paris, UK, استخدام, مدل و DJ Munroe Bergdorf به نظر می رسد در یک پایه و اساس مبارزات انتخاباتی. روز بعد در پاسخ به متحد کردن راست سفید supremacist تجمع در ویرجینیا که, کشنده, Bergdorf ارسال شده در Facebook محکوم کردن نژادپرستی نظاممند و ابراز نا امیدی با عدم درک بخشی از مردم است. پست حذف شد توسط Facebook برای نقض استانداردهای آن و L ‘ Oreal اخراج Bergdorf. بعد او تبدیل به چهره کمپین یک رقیب زیبایی شرکت Illamasqua.

بسیاری از فعالان و طرفداران بسیج پشت Bergdorf دنبال مدل کوتاه از روی لئامت دادن در L ‘ Oreal. Bergdorf مدعی است که خط از پست خود خارج از متن گرفته شد و پیچ خورده به نشان می دهد به این معنی که او هرگز در نظر گرفته شده.

L ‘ Oreal گفت: در آن زمان که Bergdorf ارسال شد “در تقابل” با نام تجاری ارزش “تنوع و تحمل نسبت به همه مردم صرف نظر از نژاد پس زمینه جنسیت و دین است.” این نام تجاری را بلافاصله پاسخ به Adweek درخواست برای اظهار نظر در مورد اتهامات اخیر از نفاق.

Bergdorf مشترک پاسخ او را با نام تجاری ارسال در Instagram و گفت: “شما مرا از مبارزات انتخاباتی در سال 2017 انداخت و مرا به گرگ برای صحبت کردن در مورد نژاد پرستی و سفید برتری.”

مصرف کنندگان نیز chimed در سراسر Twitter و Instagram را متهم کرده که با نام تجاری از نفاق. “این در مورد زمان شما صادر دیر عمومی عذرخواهی به Munroe Bergdorf و جبران او را برای شما ناشی از تروما” نوشته نویسنده و تاثیر گذار مگان جین Crabbe در Instagram. “این توخالی است مگر اینکه شما اعتراف است که شما با استفاده از زنان به عنوان غرفه نشان می دهد که چگونه بسیاری از بنیاد سایه شما, اما شما قطعا نمی پشتیبانی ایستاده بود در همبستگی و یا صحبت کردن به آنها را قبل از.”

اما در آنچه که می تواند نشان می دهد یک تغییر در نام تجاری موضع سیاسی پیام دیویس نشده است خجالتی در مورد پرداختن به نژادپرستی آنلاین. جاری شدن سیل بازیگر را Instagram, خوراک قبل و بعد از, جدید, l’oréal Paris تصویری در حال پست خواستار توجه به نژادپرستی نظاممند و حوادث هفته گذشته و همچنین به موقع تاریخی پست. دیویس آدرس خوار سرمایه گذاری کارگر امی کوپر دروغ, تماس پلیس, سیاه, birdwatcher در پارک مرکزی فلوید را مرگ, مارس 31 سالگرد 1921 تولسا کشتار و 2018 docuseries در افغانستان که دیویس روایت.

هنوز غایب عذرخواهی برای شلیک Bergdorf L ‘ Oreal به نظر می رسد از دست داده اند ارتباط خود را با مخاطبان که خود را “صحبت کردن” پست بود برای رسیدن به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de