دیرین دکتر سرطان طول می کشد راس در FDA

واشنگتن — در ماه دسامبر زمانی که سنا رای به تایید دکتر استفان هان به عنوان رئیس سازمان غذا و دارو, جوانان, vaping شد جنجال رود به سگ کمربندی تازه وارد تصدی.

جای خود را در طول اولین ماه کامل در کار هان آموخته از آنچه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تماس های “نامرئی دشمن.” Coronavirus سکوت تا به حال مشغول به کار راه خود را به ایالات متحده با تمام نیروی مخرب از یک دسته 5 طوفان عمده زلزله و طاعون از ملخ.

این نخستین بالا مشخصات حافظه در دولت فدرال پس از یک طبقه شغلی در پزشکی و هان خواهد بود که در شارژ از تصویب تولید میلیون ها نفر از آزمایشات برای بیماری محققان آمریکایی ها تا به حال هرگز قبل از دیده می شود و تلاش برای محور یک واکسن قبل از پایان سال است که بسیاری از کارشناسان در آن زمان در نظر گرفته شده غیر ممکن است.

در همان زمان هان را باید یک صدا برای اطلاعات علوم در حالی که خدمت زیر یک رئیس جمهور که شلیک-از-این-هیپ اظهارات در مورد شیوع بیماری اغلب هم پاشیده تحت بررسی.

شغل خود را به عنوان هان توصیف آن به نقد و بررسی-مجله شده است “مدیر عامل این سازمان در طول یک بحران در حالی که هنوز یادگیری در مورد آن.”

“این واقعا آسان هنگامی که شما نه در واشنگتن و بدبینی می سازد” در مورد واشنگتن هان گفت: در اطمینان صدای که بسیاری از آمریکایی ها شنیده می شود در طول جلسات با رئیس جمهور Coronavirus نیروی کار. “اما من واقعا تحت تاثیر قرار چقدر خوب مردم آمد و با هم به نفع مردم آمریکا بسیار در طول زمان به چالش کشیدن.”

زندگی حرفه ای طولانی

خوشبختانه نرم-صحبت انکولوژیست و سرطان محقق تا به حال تجربه در “نهادی به نوبه خود در اطراف تجارب” به عنوان یک همکار سابق گفت: سلامت اخبار سایت آمار.

هان, 60, خدمت به عنوان رئیس پزشکی اجرایی برای دانشگاه تگزاس مرکز سرطان دکتر اندرسون زمانی که او شنود گذاشته به سر FDA. قبل از این که او رئیس تابش انکولوژی در دانشگاه پنسیلوانیا است.

زمانی که کوین Mahoney یک همکار سابق در حال حاضر مدیر عامل این دانشگاه پنسیلوانیا نظام سلامت شنیده دوست خود را سر FDA گفت: “البته من شگفت زده شد چرا که من شنیده ام نمی Stephen آرزوی به خدمت دولت.”

هان است “نه یک اهدا کننده” سیاسی مبارزات Mahoney اشاره کرد و اضافه کرد “او نه کسی من می خواهم که برچسب سیاسی تکان دهنده و یا بخشی از واشنگتن استقرار.”

توسط کمربندی استانداردهای هان متوسطی دهنده. او نمی نوشتن یک بررسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. با توجه به مرکز سیاست پاسخگو او به $1000 به یک جمهوری خواه PAC در سال 2017 و $706 به میت رامنی در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2012 است.

مشهور پزشکی ethicist هنر Caplan توصیف هان به عنوان “دانشمند برجسته” که در سمت چپ پن برای MD Anderson زمانی که “آن نیاز به یک به نوبه خود در اطراف و او آن را انجام داد.”

“او می داند که علم خود” Caplan گفت: هان و درک پزشکی است. “چه” من مطمئن هستم که در مورد من نمی دانم که چگونه به خوبی او می تواند حرکت FDA و بوروکراسی فدرال.”

“همیشه وجود دارد بسیار بزرگ منحنی یادگیری. هنگامی که شما را از کار در آینده به یک آژانس حتی اگر شما یک دانشمند بزرگ.”

مبارزه با کروناویروس

“یک هکتار” coronavirus لحظه آمد هان گفت: در ماه فوریه “زمانی که ما شاهد نمایشی تشدید موارد در ایتالیا است که در نوع کلاسیک برای یک بیماری عفونی شیوع.”

در مارس 1, معاون رئیس جمهور, مایک پنس و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر افزود هان به رئیس جمهور Coronavirus نیروی کار.

هان به این تیم پیوست به عنوان کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور و در نگاه به واشنگتن به ارائه قابل اعتماد COVID-19 تست های تشخیصی. در همان زمان و درمانگاه است که تا به حال تست کرده مشکل به دست آوردن ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز به اداره آزمون و درمان بیماران آلوده.

آن را کمک نمی کند که در اوایل تست های توسعه یافته و توزیع شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری بودند قابل اعتماد نیست.

هان FDA رسیده به بخش خصوصی و تشویق خصوصی نگرانی به توسعه آزمون تحت شرایط اضطراری با استفاده از مجوز است که قطع نوار قرمز است. به عنوان یک نتیجه FDA مجاز 105 آزمون شامل 12 تست آنتی بادی است که می تواند تعیین اگر افراد تا به حال ویروس.

آزمایشات تشخیصی نیست اما سپس هان ارائه شده “پزشکان می دانند که بدون تست کامل است.” خوب پزشکان این را درک و می دانم که زمانی که به دنبال فراتر از مثبت و یا منفی پیدا کردن.

“وجود دارد یک کلمه در مقابل “coronavirus’ آن را می گوید ‘رمان'” Mahoney گفت: به عنوان او در مورد محققان hustling به توسعه ابزار برای تشخیص و درمان یک ویروس دانشمندان تا به حال دیده اند ،

ماهانی اضافه شده است که آمریکایی ها یک خیالی که یک تست می تواند توسعه یافته و توزیع شده به سرعت در حال.

و آن را کمک نمی کند زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 6 مارس “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون است.”

در حال حاضر Mahoney گفت که او می خواهم برای دیدن بیشتر از وضوح و دقت در coronavirus تست. “من درک می کنم تمایل به دریافت تست کردن اما کمی بیشتر دقت من فکر می کنم ما را از بهره مند شوند.”

در مه 14, FDA منتشر شد به روز رسانی در ابوت ID در حال حاضر نقطه از مراقبت های تست تشخیصی است که گزارش 15 نادرست و منفی یافته است.

هان خود رو در منفی کاذب خالص در اوایل این ماه پس از کتی میلر یک پنس سخنگوی آزمایش مثبت برای این ویروس بعد از او تا به حال آزمایش منفی است.

کار داشتن با میلر هان بیش از حد مورد آزمایش قرار گرفت و نتیجه این شد یکی دیگر از منفی پیدا کردن. با اینحال هان و دو دیگر وظیفه نیروی کاربرانی که همچنین آزمایش منفی از خود جدا برای یک زمان به مطمئن شوید که آنها تا به حال قرارداد این ویروس قبل از حضور خود را تبدیل در یک تست.

حتی با یک منفی پیدا کردن هان گفت: عاقلانه است که برای “self-قرنطینه برای یک دوره از زمان که در آن خطر تبدیل شدن به مثبت در حال حاضر است.”

“اگر ما تا به حال آن را انجام می دهد که هر آمریکایی دیگر را انجام دهید که مطمئن شوید که ما جدا شد و نه در معرض دیگران” هان گفت. “و اگر ما دچار علائم ما را به دنبال کمک های پزشکی. پزشکان انجام این کار زمانی که آنها بیمار است.”

بحث مواد مخدر

این stickiest موضوع هان بوده است هیدروکسی کلروکین یک داروی مورد استفاده برای درمان مالاریا لوپوس و سایر بیماری های خود ایمنی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ این دارو به عنوان یک درمان موثر برای coronavirus بیماران علی رغم آنچه بسیاری در استقرار پزشکی می گویند در مورد این دارو بالقوه به علت مشکلات برای افراد مبتلا به بیماری قلبی. تهمت نیز به تازگی گفت که مصرف این دارو به مدت دو هفته به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است.

در ماه مارس FDA مجاز اضطراری استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن “تغییر بازی” دارو در آزمایش های بالینی و برای بزرگسالان بستری برای COVID-19.

پرسید که آیا او از مصرف مواد مخدر است که مورد استفاده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی برای جلوگیری از گرفتن COVID-19, هان به صراحت گفت: Review-Journal “من نه مصرف هیدروکسی کلروکین.”

Caplan اشاره کرد او دیده نمی هان ترویج مواد مخدر, اما او می خواهم برای دیدن هان آمده قوی تر در برابر استفاده از مواد مخدر در خارج از دادگاه پزشکی. “من می خواهم او را به واقعا صحبت های” Caplan گفت.

Vanity Fair magazine زد یک داستان در مورد هان رسیدن به داکتر ولادیمیر Zelenko نیویورک دکتر که ساخته شده یک ویدیو که در آن او به دادگاه تجدید نظر به مغلوب ساختن پیشی جستن به “توصیه این کشور است که آنها باید از مصرف این دارو به صورت سرپایی.” Zelenko افزود: “من شخصا شما را دوست دارم.”

تیتر مسخره هان برای انطباق با تلاش “مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه کلروکين دکتر” برای انجام یک کارآزمایی بالینی است.

“این برای من جالب است که مردم همیشه حداقل در این شهر می گویند شما می خواهید برای گوش دادن به هر کس تمام طرف” مشاهده اسکات Whittaker, مدیر عامل شرکت پزشکی دستگاه تولید کننده AdvaMed و سپس آنها انتقاد هان برای انجام درست آن.

پیشرفت در FDA

Whittaker ارائه شده است که بسیاری از پیشرفت های ساخته شده در FDA – تولید انبوه هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی که به پایان رسید ترسناک کمبود — “امر اتفاق نمی افتاد بدون رهبری او.”

Mahoney اعتبار هان برای ساخت “جسورانه حرکت تحریک آمیز” در هل دادن به جلو پن رابرتز فوتون درمانی مرکز. “او بی واهمه در باور او این بود که چیزی که حق ما را به انجام. و ما فقط ما جشن سالگرد 10 و آن را کاملا درست انجام دهید” Mahoney گفت.

این نگرش ممکن است در خدمت FDA به عنوان نیروی کار hustles برای تحویل در مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات پیچ و تاب سرعت ماموریت به تولید انبوه واکسن به قبل از پایان سال.

هان اشاره کرد که آن را “ناشناخته که آیا ما باید یک واکسن تا پایان سال” حتی به عنوان او صحبت کرد حمایت خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن و بهره برداری است.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن بالند در مورد هان او را دوست دارد به می گویند که او “چپ یکی از مهم ترین شغل در پزشکی” را به FDA راس.

هان دوست دارد به ضربه بزنید و سال خود را به عنوان یک دکتر سرطان به عنوان یک ستاره شمال در کار جدید.

“من نشسته در سراسر از تعداد بی شماری از بیماران و تا به حال به صحبت کردن با آنها در مورد تشخیص و درمان” هان به خبرنگاران گفت: در طول ماه مارس جلسه. “و یکی از چیزهایی است که واقعا مهم است این است که به ارائه امیدواریم. من امید زیادی دارند در حال حاضر که ما در حال رفتن به بیرون آمدن از این وضعیت است.”

او خوشحالم که او در زمان کار ؟ بله او پاسخ داده است. “امیدوارم این یک بار در طول عمر تجربه برای همه ما است.”

تماس با دبرا جی ساندرز در [email protected] یا 202-662-7391. Follow @DebraJSaunders در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de