محل شرکت داده واقعی ادغام با Foursquare

چهار ضلعی ادغام شده با اطلاعات راه اندازی واقعی به موقعیت خود را به عنوان یک رهبر در محل کشف tech بازار است.

تلفیقی از شرکت های فن آوری که هر دو در سال 2008 ایجاد و راه اندازی در سال 2009 است که میله میله به تولید بیش از 150 میلیون دلار در درآمد و تقویت خواهد شد Foursquare حضور در 20 بازارهای جهانی در سراسر مارک, تبلیغ ناشران و آژانس های.

گیل Elbaz, مدیر عامل و بنیانگذار واقعی گفت: در یک پست وبلاگ که در حال تبدیل شدن به “مسلم مستقل پیشرو در صنعت” در نقطه ای از منافع اطلاعات برای شرکت ها در سراسر جهان کمک های مالی Foursquare “مسئولیت (و نعمت) از رانندگی بازار رو به جلو از تصویب تدابیر برای حفاظت از مصرف کننده حفظ حریم خصوصی برای تعیین استاندارد برای داده های با کیفیت و دقت به نوآوری و امکانات جدید مورد استفاده برای محل.”

Elbaz ملحق خواهد شد Foursquare بنیانگذاران دنیس کرولی در خدمت در تیم اجرایی و هیئت مدیره از چهار ضلعی در حالی که دیوید شیم باقی خواهد ماند به عنوان مدیر عامل پلت فرم شبکه های اجتماعی.

ادغام شرح زیر است چهار ضلعی را کسب داده از ضربه محکم و ناگهانی, Inc. که قرارداد بسته نه تنها آمد و با صدها رسانه و ثروت 100 همکاران به بیش از, اما آن را نیز حذف ترافیک پا ابزار اندازه گیری رقابت بین قرار می گیرد و چهار ضلعی اسناد و نشسته قرار می گیرد موسس و مدیر عامل شرکت دیوید شیم به عنوان رئیس چهار ضلعی است.

با فن آوری از قرار داده شده و در حال حاضر واقعی, Foursquare امید به “ایجاد استاندارد در محل برای دهه آینده اجازه می دهد مشتریان خود را به سرعت بخشیدن به تصویب محل فن آوری به عنوان یک باید در روز خود را به روز کسب و کار عملیات” Elbaz گفت.

هنگامی که در ترکیب واقعی و چهار ضلعی محل داده های یکپارچه شده است و یا در دسترس در سیستم عامل به نمایندگی از بیش از 80 ٪ از تمام برنامه ریزی تبلیغ صرف با توجه به Elbaz پست وبلاگ. چهار ضلعی همکاران و مشتریان ارائه خواهد شد یک محصول قوی نمونه کارها فراهم می کند که بسیار مقیاس پذیر مخاطبان آفلاین اسناد نقطه بهره داده ها و ابزار است که قادر به شرکت به تجزیه و تحلیل بینش و بهینه سازی تصمیم گیری های بازاریابی خود را.

“جدید Foursquare” را داده است که دهانه بیش از 500 میلیون دستگاه در سطح جهانی بیش از 105 میلیون نقاط مورد علاقه در سراسر 190 کشور و 50 سرزمین بیش از 14 میلیارد کاربر تایید حضورها و یک جامعه بیش از 200,000 توسعه دهندگان اعمال نفوذ چهار ضلعی geo-متنی ابزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>