بیمارستان های محلی در بخشی از مطالعه ملی از COVID-19 آنتی بادی

در روز مادر سانتوس گارسیا ادا اولین عبارت در هفته زمانی که او گفت: “صبح به خیر” به اعضای خانواده در طول یک چت تصویری از تخت خود را در یک هندرسون بیمارستان که در آن او است که برای درمان COVID-19.

پس از پنج هفته در بیمارستان, گارسیا, 64 شروع به طور قابل توجهی بهبود پس از تزريق پلاسمای خون از ناشناخته دهنده که در حال بهبود از COVID-19. روز دوشنبه همسرش, Josefina به نوبه خود اهدا خود پلاسما شناخته شده به عنوان نقاهت پلاسما “به بازگشت” او در مصاحبه ای گفت: در طول یک پلاسما رانندگی در سنت افزایش یافت دومینیکن بیمارستان سینا پردیس در هندرسون که در آن شوهر او در حال درمان است.

تعدادی از اعضای خانواده تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله Josefina, که گفت که او تا به حال هیچ نشانه ای از بیماری. اما آزمایش نشان داد که او تا به حال شده است با آلوده جدید cornavirus و توسعه آنتی بادی ساخته شده توسط سیستم ایمنی بدن خود را برای خنثی کردن ویروس.

زن و شوهر, دختر Lissette منسوب پدرش چرخش به دریافت نقاهت پلاسما. قبل از انتقال کارکنان بیمارستان “نمی دانم اگر او از رفتن به آن را,” او گفت:, و اضافه کرد پزشکان او در حال حاضر فکر می کنم او می تواند آماده می شود منتشر شده از این بیمارستان در چند روز.

بخشی از مطالعه در سراسر کشور

پلاسما بخش مایع خون حاوی آنتی بادی و پروتئین های تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن در پاسخ به پاتوژن خاص — در این مورد کوروناویروس. محققان سراسر کشور در حال بررسی این که آیا پلاسما از یک فرد بهبود از کروناویروس جدید می تواند کمک به یک بیمار بدحال مبارزه با ویروس. نقاهت پلاسما استفاده شده است برای درمان چندین بیماری از جمله دیگر coronaviruses سارس و MERS.

بزرگترین مطالعه ای است که توسط رهبری کلینیک مایو با بیش از 2,200 بیمارستان در سراسر ایالات متحده شرکت از جمله رز دومینیکن سینا و جنوب تپه بیمارستان و مرکز پزشکی در غرب لاس وگاس.

تعداد انگشت شماری از بیماران تحت درمان با نقاهت پلاسما در رز دومینیکن سینا تمام شده بهبود و گفت: دکتر برایان Lipman, یک متخصص بیماری های عفونی در بیمارستان و یک محقق در مطالعه است.

بیمارانی که نشان داده اند بهبود چشمگیر شامل هر دو پزشک و یک پرستار از بیمارستان که به شدت بیمار پس از درمان بیماران آلوده. دکتر از بیمارستان مرخص شد. در ظرف 36 ساعت پس از دریافت پلاسما و پرستار بود قادر به در نظر گرفته شود ونتیلاتور بود که به کمک به او تنفس و انتظار می رود به زودی به خانه, او گفت:.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا این نتایج خواهد بود برن در بزرگتر کلینیک مایو مطالعه Lipman گفت.

سراسر دره در جنوب تپه های بیمارستان تعداد انگشت شماری از بیماران دریافت کرده اند که نقاهت پلاسما همه آنها جان سالم به در برد دکتر گفت: Christopher Voscopoulos که در توصیف این درمان را به عنوان “نه امیدوار.”

اما بیماران داده می شود و انواع مختلفی از درمان به طوری که معلوم نیست در این زمان چه اگر هر سهم یک درمان خاص ساخته شده است گفت: Voscopoulos مدیر پزشکی بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه.

کمبود پلاسما

برای پیدا کردن پلاسما برای Lipman بیماران بیمارستان تا به حال به “صیقلی کشور” برای پیدا کردن یک مسابقه در نتیجه روز از زمان از دست رفته.

“این بسیار روشن است که قبلا با شما رفتار مردم با استفاده از این بهتر آنها به احتمال زیاد به انجام,” او گفت:.

“این یک سوال بسیار دشوار است که شما را محدود به منابع مورد که می شود پلاسما,” او گفت:. تا کنون این بیمارستان است که با هدف درمان به بیماران بدحال که رو به وخامت و انتظار برای سود بیشتر, او گفت:.

بخشی از پاسخ این است که برای تشویق بیشتر مردم برای اهدای پلاسما گفت: Deb LaCava آزمایشگاه مدیر در سینا پردیس که مشغول به کار با Vitalant غیر انتفاعی جامعه خون دهنده به هماهنگی روز دوشنبه نقاهت پلاسما درایو. پلاسما جمع آوری شده در طول رانندگی خواهد ماند در دره لاس وگاس.

یکی از روز دوشنبه اهدا کنندگان گفت: او اهدا با هدف کمک به اعضای خانواده در بیمارستان بستری با COVID-19.

انسان که ارائه شده تنها نام کوچک خود را به پدرو دیگر را تشویق اهدا کنندگان بالقوه به درگیر شدن. “اگر شما می خواهید برای دریافت نوادا در حال اجرا و اجازه دهید این کار را,” او گفت:.

اهدا کنندگان بالقوه که آزمایش مثبت برای COVID-19 شده اند و علامت-رایگان به مدت 14 روز می توانید به Vitalant.org/covidfree برای شروع روند درخواست برای تبدیل شدن به اهدا کنندگان.

تماس با مریم Hynes در [email protected] یا 702-383-0336. Follow @MaryHynes1 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de