محلی grads محدود برای مدارس نخبگان مطمئن نیستید اگر کلاس های آنلاین خواهد بود

از لحظه ای که Dakyung “دمی” لی پا در دانشگاه ییل دانشگاه در سن 10 سالگی او می دانست که او می خواهم او را در بر داشت رویای مدرسه. وقتی که آمد آن زمان به درخواست برای دانشگاه های لی فرستاده فقط در یک نرم افزار: به اوایل پذیرش برنامه در دانشگاه ییل.

در حال حاضر پذیرفته شده او را در انتظار در کنار یک گروه از کورونادو دبیرستان همسالان به شنیدن برخی از مدارس در این کشور ادامه خواهد با ترم پاییز در میان همه گیر جهانی — که آیا آنها نیاز به عبور کشور حرکت در طول تابستان و یا کلاس از امثال ییل و دانشگاه هاروارد در خانه.

لی گفت که هر چند او امیدوار بود و در دانشگاه او را مصمم به حضور در دانشگاه ییل در این پاییز بدون توجه به آنچه در قالب کلاس ، یک سال 2020 جمهوری ایالات متحده محقق و گیرنده از $100,000 راجرز بورس تحصیلی بنیاد لی همچنین گفت: COVID-19 همه گیر نیز منصرف نمی شود او را از دنبال کردن یک آینده حرفه ای پزشکی.

“اگر هر چیزی, آن را تقویت عزم” لی گفت. “این من را تشویق و حتی بیشتر به این دلیل که اگر من می تواند انجام دهد من بخش کوچک برای صرفه جویی در زندگی می کند, آن را به ارزش آن است.”

این یک دستاورد نادر برای یک گروه از دانش آموزان یکی از دبیرستان به رهبری به نخبگان مدارس گفت: Brandon کیم, مدیر اجرایی, تدریس خصوصی, شرکت اکسل آکادمی که در آن کورونادو با حضور دانش آموزان کلاس. وی افزود: با پذیرش کالج الزامات تغییر تقریبا در هر هفته وجود دارد این است که برخی از اضطراب در میان دانش آموزان آینده نگر در مورد برنامه های کاربردی اما کسانی که پذیرفته اند ارائه می دهد موفق به تعیین می شود.

“همه آنها بسیار فعال در آنچه آنها می خواهند برای رسیدن به,” او گفت:.

پذیرش مشاور کیسی نزدیکی از Collegewise گفت: دانش آموزان حل و فصل است که تکرار در سراسر کشور که حتی دانش آموزان بودند که تمایلی به پذیرش کلاس های آنلاین در پاییز آمده اند در اطراف برای این ایده.

“وجود دارد یک چرخه زندگی از غم و اندوه که در آن دانش آموزان فکر شد و امید آنها می تواند تسلیم و یا یک سال فاصله و یا محل کار و یا در سفر,” او گفت:. “من فکر می کنم آنها متوجه هیچ چیز سرد در اطراف گوشه. حتی کسانی که در ابتدا گفت: آنها نمی خواهد رفتن به مدرسه آنلاین در حال فکر کردن شاید این بهترین گزینه است.”

نزدیک گفت که او انتظار دارد که مدارس به اعلام برنامه های خود را برای سقوط در هفته سه بعدی, آیا این معنی خواهد بود که بازگشایی دانشگاه, حرکت, آنلاین و یا ترکیبی از این دو گزینه با برخی از انعطاف بیشتری ترتیبات آمدن از کوچک کالج هنرهای لیبرال است که نیاز به جذب دانش آموزان است.

“در نهایت این مدارس با اوقاف است که در حال گرفتن خلاق,” او گفت:.

پرینستون-محدود مگان پادشاه یک ستاره تنیس در کورونادو به عنوان به خوبی به عنوان یک شایستگی ملی کسیکه و یک AP محقق با تمایز گفت که او ممکن است در نظر گرفته اند یک سال فاصله بود و او قادر به پیش بینی است که یک بیماری همه گیر خواهد مختل او طی سه ماهه چهارم دبیرستان به ویژه به منظور به انجام کار داوطلبانه از طریق دانشگاه. اما آینده مهندسی مکانیک عمده اضافه شده که هیچ چیز را در مقایسه با بودن در پردیس در یک مدرسه او می خواست برای حضور در از دوران کودکی است.

“من می خواهم بگویم آن را بسیار مهم برای من بود در محوطه دانشگاه برای جامعه و تجربه” او گفت:.

یک نظرسنجی از دانش آموزان از آموزش عالی بازاریابی شرکت کارنگی Dartlet همچنین نشان داد که تنها 2 درصد از دانش آموزان تصمیم به تسلیم خود را در کالج مشاغل به دلیل همه گیر در حالی که 42 درصد گفت: ممکن است که آنها نمی خواهند تاخیر تحت هیچ شرایطی از 34 درصد گفت: تا مارس.

کتی Lim محدود برای دانشگاه هاروارد در مسیر به رویای خود را از بودن یک تحلیلگر سیاست حقوق بشر, وکیل و بعد حکم دیوان عالی عدالت گفت: او می خواهم تمایلی برای به تاخیر انداختن اولین مراحل است که حرفه ای است.

Lim گفت که هر چند این گذشته غیر معمول چهارم دبیرستان شاهد چالش های آن — مانند زمانی که یکی از آنلاین AP آزمون موفق به ارسال — او احساس زمان در کورونادو بالا کمک او آماده شدن برای آینده است. Lim نوادا صندلی برای دبیرستان دموکرات آمریکا نیز پذیرفته شده به دانشگاه استنفورد, کلمبیا, Dartmouth اموری و جورج تاون در میان دیگران.

“این واقعا حمایت,” او گفت: از هندرسون مدرسه. “معلمان و کارکنان بهترین بود.”

رناتو Nicolas Fajardo گفت: دانشگاه استنفورد بود و همیشه خود را انتخاب بالا برای کالج, در بخشی به دلیل آن اجازه می دهد او را به ماندن نزدیک به خانواده اش. اگر مدرسه حرکت به کلاس های آنلاین برای سقوط او گفت که امکان استفاده از قالب و در خانه بمانند.

“من واقعا نمی توانید صبر کنید برای به وجود داشته باشد با استنفورد جامعه” آینده دانشجوی پزشکی گفت. “اما من نیز به وزن من ایمنی و سلامت است.”

برای دانشجویان متقاضی به دانشگاه این سقوط Fajardo گفت: او را درک استرس اما آنها را تشویق به استقامت.

“هنگامی که شما شروع به استفاده از برای کالج شما فکر می کنم شما باید به تناسب قالب,” او گفت:. “اما اگر شما ماندن درست به خودتان حق کالج, شما را پیدا خواهد کرد.”

تماس با Aleksandra اپلتون در 702-383-0218 یا [email protected] Follow @aleksappleton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im