Livestreamed رویداد حرکت یا کشش ناگهانی جریان کمک های جمع آوری پول برای تلاش در برابر Coronavirus

Livestreaming سرویس Twitch تلاش خواهد کرد برای سرگرم کردن مردم که به لحاظ اجتماعی فاصله و جمع آوری مقداری پول در همان زمان با آن حرکت یا کشش ناگهانی جریان کمک های جهانی رویداد خیریه خواهد شد که livestreamed شنبه (28 مارس) شروع در ظهر و همکاران.

ساعت 12-موسسه خیریه livestream به نفع سازمان بهداشت جهانی Covid-19 همبستگی پاسخ صندوق با تمام درآمد حاصل و کمک های مالی به این صندوق و آن را از ویژگی های ستاره ها از بازی و موسیقی و ورزش همراه با مهمانان ویژه.

Fortnite و اونو مسابقات خواهد بود بخشی از livestream با استعداد از جمله جو جوناس از دست پادشاهان و جلب Taggart از Chainsmokers خواهد شد بازی در طول این رویداد به عنوان بخشی از حرکت یا کشش ناگهانی رقبا برنامه.

وجود خواهد داشت و اجرای موسیقی توسط هنرمندان از جمله Die Antwoord, Diplo Krewella, angelo g longo, Charlie Puth, Jordin Sparks و Cole Swindell در طول پرش در عمل است.

ورزشکاران در نظر گرفتن بخشی در حرکت یا کشش ناگهانی جریان کمک های اولیه شامل گرگ نورمن Lando نوریس علی Raisman ریچارد شرمن و داریوش ذبح کردن.

در نهایت streamers که در حال حاضر در طول این رویداد می توانید برچسب های خود را جریان با “TwitchStreamAid” برای یک شانس برای برجسته شود.

بینندگان خواهد بود قادر به کمک در سراسر نشان می دهد و streamers می توانید ایجاد و حمایت از مبارزات در Twitch را اهدا صفحه برای جمع آوری پول در طول جریان است. کشش جریان کمک نیز می تواند co-جریان بر روی کاربران کانال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im