LiveRamp نشان می دهد نشانه هایی از ثبات با وجود Pullbacks از مبارزه مشتریان

LiveRamp که موقعیت خود را به عنوان نرم افزار های شرکت انتخاب برای برنامه ریزی رسانه ها, تجارت با اعتماد به نفس است آن را آب و اقتصادی فعلی طوفان, اما آن را نیز آماده برای ذرات با افزایش بدهی های بد تاسیسات.

با وجود سختی ها شرکت ها در رسانه ها و فضای تبلیغاتی روبرو هستند در طول coronavirus همه گیر LiveRamp ملاقات آن سود پیش بینی خود را برای سال 2020 سال مالی که 31 مارس به پایان رسید. این شرکت امروز گزارش کامل سال درآمد $381 میلیون و سه ماهه چهارم درآمد از $106 میلیون دلار است که نشان دهنده 33% و 35% در سال بیش از سال رشد بود.

اما این شرکت مجبور به افزایش بدهی های بد با 3.5 میلیون دلار “در پاسخ به افزایش آینده مجموعه خطر” ناشی از این بیماری همه گیر. آن نیز ساخته شده است 4 میلیون دلار در امتیازات در طول سه ماهه پایان مارس 31 عنوان مبارزه مشتریان نگاه به توقف معاملات خود را با LiveRamp به صرفه جویی در پول نقد.

“در حالی که ما در حال بدیهی است که با هیجان تابآوری از پلت فرم ما و استقبال از محصولات ما خواهد بود آخرین به استدلال می کنند که ما [business] نیست که تحت تاثیر رکود” وارن جانسون, LiveRamp CFO گفت: در طول درآمد این شرکت تماس بگیرید. “ما دیده ایم خط لوله pushouts. اشتباه نکنید—ما هنوز در حال بسته شدن معاملات اما معامله چرخه در حال گسترش. بعد ما انتظار داریم ما net-مشتری جدید می افزاید: به سرعت قابل توجهی به عنوان یک نتیجه عالی بوسیله اسباب گردنده و کمتر قراردادهای جدید بسته شدن در این محیط زیست است.”

وارن گفت که این امتیازات به طور کلی 30 – تا 90-بعد مکث که معمولا اضافه شده در پایان قرارداد.

به عنوان یک نتیجه LiveRamp عقب نشینی کامل آن در سال درآمد راهنمایی. این شرکت انتظار برای گزارش حدود 88 میلیون دلار درآمد برای سه ماهه اول سال 2021 یا 7 ٪ در سال بیش از سال رشد.

LiveRamp اشتراک درآمد برای سال $306 میلیون تا 29 درصد در سال بیش از سال باقی مانده از آن درآمد تولید شده توسط “بازار و دیگر” فعالیت. در آن درآمد تماس رهبری تاکید کرد که LiveRamp باید دیده می شود به عنوان یک نرم افزار به عنوان یک سرویس کسب و کار با اعتماد تکراری درآمد نه به عنوان یک ad-tech شرکت متکی در نظر گرفتن درصد از رسانه های صرف.

“در حالی که همسالان در ad-tech فضا می بینی تیز سال بیش از درآمد سال کاهش پیش بینی ما رشد. LiveRamp یک شرکت SaaS و ما تولید تکراری زیر درآمد گفت:” اسکات هاو مدیر عامل شرکت LiveRamp.

هاو اضافه شده است که 80 درصد از درآمد این شرکت از قرارداد اشتراک و بیش از 70 درصد از متعهد درآمد به چندین ساله می پردازد.

“این ما را فراهم می کند ثبات بیشتر از بسیاری از ما به عنوان حرکت این دوره,” او گفت:.

LiveRamp است که تمرکز آن مرحله از رشد در اطراف آن تصدیق ترافیک راه حل (ATS) و پناهگاه امن محصولات و همچنین پیشرفته و تلویزیون ارائه شده است. تلویزیون درآمد افزایش 70 ٪ در سال بیش از سال و هاو گفت که این شرکت انتظار دارد که “قوی رشد دو رقمی” در تلویزیون متصل برای 2021 سال مالی.

سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت 45 ناشران در بازار از جمله آمریکا انگلیس فرانسه و ژاپن با استفاده از ATS یک هدف محصول مبتنی بر ناشران اول داده است.

LiveRamp معرفی پناهگاه امن خنثی “اتاق تمیز” که در آن ذینفعان می تواند توسعه داده مشارکت در حفظ حریم خصوصی-راه امن در اوایل ماه مارس. بیش از 35 شرکت در حال حاضر با استفاده از این محصول است.

این شرکت همچنین گزارش شده است که در آن زندگی می کنند و یا در انتظار یکپارچگی با 18 SSPs و 35 DSPs برای آن IdentityLink محصول یک کوکی-کمتر شناسه. LiveRamp در حال حاضر قفل شده است و در یک دعوای حقوقی با Kochava بیش از IdentityLink علامت تجاری.

LiveRamp ارسال شده رکورد درآمد سه ماهه گذشته از 102 میلیون دلار به عنوان سرمایه گذاران و تحلیلگران ثابت آن را به عنوان یک ذینفع گوگل اعلام کرد که آن را حذف کوکی های شخص ثالث از آن مرورگر کروم توسط 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net