زندگی ملت پرانتز برای طولانی کنسرت وقفه

عمده لاس وگاس کنسرت پروموتر آماده است برای رفتن به 2021 بدون ترویج یکی دیگر از کنسرت بزرگ تا آن زمان.

Live Nation رئیس جمهور جو Berchtold گفت: این هفته در CNBC “Squawk کوچه” کسب و کار-اخبار نشان می دهد که شرکت می تواند باقی می ماند مالی مناسب تا 18 ماه طول COVID-19 کنسرت shutdown.

Berchtold گفت: طرفداران می توانند انتظار حداقل یک “انگشت شماری از ماه” قبل از مقیاس را نشان می دهد بازگشت.

خواسته به طور خاص زمانی که زنده-کنسرت کسب و کار را راه اندازی مجدد او گفت: “که در واقع یک سوال است که نمی توان پاسخ داد در حال حاضر.”

“وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن” Berchtold گفت. “ما باید رفتار است که در آن امن به جمع آوری در نظر گرفتن اقدامات کوتاه مدت برای آینده تعداد انگشت شماری از ماه قطعا بدون کنسرت.”

Berchtold گفت: شرکت می تواند در کسب و کار باقی می ماند تا 18 ماه بدون ترویج عمده کنسرت خود را با ترکیبی از پول نقد در دست بکر بدهی دارایی های مایع و کاهش هزینه تلاش.

زندگی ملت است که یک نیروی در لاس وگاس’ ساکن headliner و موسیقی-جشنواره صنعت. این شرکت منحصر به فرد رزرو شریک در Zappos تئاتر (که ارائه شده بریتنی اسپیرز, Pitbull Gwen Stefani, شانیا تواین, Christina Aguilera Backstreet Boys و جنیفر لوپز) و کولوسئوم در Caesars Palace (که در آن Reba و بروکس و دان کیت شهری که با نیش و Morrissey شده اند در این سال برنامه).

زندگی ملت نیز همکاران با MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی برای لیدی گاگا Aerosmith و Bruno Mars اقامت در پارک تئاتر است. این شرکت به اجرا در انبوه جمع آوری حوادث در بیش از 40 کشور و تورهای ورزشگاه در سراسر ایالات متحده از جمله Def Leppard/Motley Crue/سم سری هنوز برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه تا سپتامبر.

در لاس وگاس زندگی می کنند ملت را نشان می دهد که به طور معمول کشیده کردن برنامه از طریق حداقل تا پایان مارس. این شرکت پیش بینی کرده بود تا سال 2020 به عنوان بزرگترین سال برای همیشه زنده کنسرت ها و رویدادهای. اما Berchtold گفت که تورم از طرفداران به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت برای یک سال یا حتی 15 سال از هم اکنون.

“ما بسیار با اعتماد به نفس است که کنسرت, 2021, 2022 خواهد بود بزرگتر از همیشه” اجرایی افزود که خاص شروع تا زمانی بستگی دارد حاوی COVID-19 از طریق اجتماعی فاصله, تست, درمان و واکسن موثر. “هنرمندان و طرفداران می خواهم به می خواهید به راحتی و با اعتماد به نفس به بازگشت به حالت عادی با تشکر از واکسن.”

Berchtold گفت: این شرکت ادامه خواهد داد به لینک برای هنرمندان اجرای آنلاین — Zac Brown Band زنده است در Instagram در 5 p. m. روز شنبه و احتمالا توسعه pay-per-view مدل درآمد. او همچنین اشاره کرد که ملت مکانهای ممکن است به دنبال فرودگاه’ منجر به ایجاد سلامت-اسکن سیستم با استفاده از ترکیبی از حرارت کنترل و ردیابی.

اما طرفداران خواهد بود. این ماده هنگامی که و چگونه.

“مردم می خواهند برای رفتن به میله رفتن به کنسرت من فکر می کنم آنها می خواهید برای دریافت با هم در گروه” Berchtold گفت. “من فکر می کنم که ادامه خواهد داد تا در طول زمان است.”

تنها قطار

Austin “Chumlee” راسل همواره یک کفش ،

او کمتر از یک کفش مرد امروز.

“Pawn Stars” شرکت ستاره فروخته شده حدود 20 جفت از ضربات خود را آنلاین, بالا بردن $3,500 برای طرفداران که نیاز به وعده های غذایی در طول COVID-19 بحران است. در اوایل این ماه Chumlee ریختن برخی از گسترده مجموعه کفش خود را Instagram Live feed گذراندن شش روز مستقیم بر روی پلت فرم.

Chumlee ارائه شده عمدتا بالاتر پایان Nike Skateboarding (معمولا شناخته شده به عنوان Nike SB) کفش سپس با استفاده از این پول برای کمک به طرفداران نیاز به حمایت. او لگد در بین 25 $و $100 در هر درخواست برای خرید مردمی وعده های غذایی و یا برای استفاده به عنوان مواد غذایی پول است.

“من برای داستان های خود را از من پرسید در مورد خانواده خود چگونه بسیاری از درگیر شدند و چه شرایط آنها را در” Chumlee گفت. “من انتقال پول به Venmo و یا حساب پی پال. آن را فقط دیدم همه این کفش من هرگز رفتن به پوشیدن و فکر کردم چه کنم با این ؟ و آن را فقط رفت و از آنجا به Instagram. این واقعا آلی است.”

مجازی خنک آویزان هشدار

جاز پیانو بزرگ مایک “Jonesy” جونز از Penn & Teller نشان می دهد درخشان در حال انجام “قرنطینه سری.” من دنبال همراه در Instagram @Jonesjazzmusic. Jonesy را دونفری با چند نوازنده مسیحی Tamburr, در vibes, الهام بخش. آن را چک کنید.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats! پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>