زندگی تجربه نیاز برندها در حال حاضر بیشتر از همیشه

من به تازگی جشن شروع از 19 سال کار در Superfly. من نمی دانستم تاریخ آمده بودند در اطراف تا زمانی که تعدادی از لینک اطلاعیه از دوستان و همکاران من را به یاد. این باعث شد من به تأمل در سفر خود من. این باور نکردنی است آنچه در دو دهه گذشته ما به ارمغان آورده اند در جهان تجربه است.

در واقع آن را بی سابقه ای در تنوع مقیاس خلاقیت و نوآوری از تلاش های جمعی: افزایش آشپزی, تجربه, Taco Bell, هتل ها, تکامل انسان سوزاندن پاپ یو پی اس برای همه چیز از دیوید بووی به دوستان به موزه بستنی و البته بی شمار از جشنواره است که تغییر مسیر کسب و کار بسیاری از شرکت ها از جمله ماست با آغاز به کار Bonnaroo بسیاری از Junes پیش.

اولین معامله تا کنون انجام شده توسط Bonnaroo شد اتصالات: فولکس واگن است. آن را سرد تماس ساخته شده در مارس 2002 پاسخ داده شده توسط جیم فرانسوی که منجر جنوب شرقی منطقه است. من به او گفتم از این brave new world از گرما هیپی و شادی تحت تنسی آسمان است. حمایت Bonnaroo—یا هر جشنواره در آن زمان هنوز unchartered آبهای اما جیم آماده به شیرجه رفتن در. این اولین بار بود که از بسیاری از معاملات و تعهدات گسترده تر از مارک های اعمال نفوذ تجربه بیش از 20 سال است.

در سال 2005 معجزه کنار آن جاده جنگجو راه و حل و فصل کردن در شیکاگو به عنوان یک multiday جشنواره موسیقی (Weezer و وحشت گسترده بودند headliners برای هر کسی که علاقه مند به چیزهای بی اهمیت). این حرکت همزمان با یکی دیگر از نام تجاری رول از تاس ها: راه اندازی AT&T اتاق آبی یک محتوای جدید پلت فرم است که livestreamed معجزه در سراسر کشور. جریان در وگ مثل همیشه نبود بنابراین در سال 2005. معجزه مشخص شده هر دو یک تنظیم مجدد از یاد برند در حالی که AT&T در زمان اولین گام به سوی تکامل از تلفن شرکت ارائه دهنده محتوا صدر با سال گذشته 80 میلیارد دلار-به علاوه معامله برای WarnerMedia.

این مهم اذعان به این که در این لحظات با هم را باید به معنای جدید و جدید چادر قطب لحظات ظهور خواهد کرد.

این هیچ feat کوچک زمانی که برندها را سرنوشت در دست خود. وارد BravoCon. براوو یکی از معدود تلویزیون خواص جهش به یک ملموس براوو-led جشن از جامعه خود. در عرض چند ثانیه از فروش بلیط رفته بودند آوردن پرشور هزاران نفر از طرفداران به نیویورک از Tacoma بشویید. Tulsa, Okla. و خلیج تمپا, فلوریدا.

در حالی که کسانی که بازی uncharted waters بسیار متفاوت از امروز با چالش های مارک های خود را در پیدا کردن یک نامشخص فضا و ما نمی توانیم از دست دادن حرکت و یا موفقیت ما به دست آورده ایم را از طریق سال از کار سخت است. دوم به جوامع ما مارک های لازم توطئه گران که اعتبار ما فکر ساخت رویاهای ما و بالا بردن چشم انداز ما.

تجربه زنده خواهد بود و شاید با یک سطح بالاتر از تقدیر و قدردانی است. این مهم اذعان به این که در این لحظات با هم را باید به معنای جدید و جدید tentpoles لحظات ظهور خواهد کرد. هنگامی که ما regather از آن خواهد شد با تمام قصد در جهان است. ما ما را قلب باز و گلگون چشم انداز. حق عبور از ما ممکن است برای اعطا گرفته در گذشته را تبدیل به tentpole لحظات.

five men standing in front of a sign that says Bonnnaroo

تصور بازگشت به مدرسه به این معنی است برای میلیون ها نفر از پدر و مادر (و کودکان) در سراسر کشور است. در حالی که من به اندازه کافی خوش شانس به همکاری آموزش ما kindergartener این چند هفته گذشته من مانند بسیاری از پدر و مادر و نگاه به جلو به روز اول مدرسه. خواهد شد که تبدیل به یک جدید ملی تعطیلات ؟ یک جشن برای شش ماه آموزش تغییر ؟ و می توانیم استفاده کنیم که در همان روز به جشن می گیرند این کار از معلمان ما با آنها ما می توانیم در حال حاضر مربوط است ؟ شاید ما میزبان صمیمی شام با پدر و مادر و معلم(ع) از بچه های کلاس.

وجود دارد امکانات بی حد و حصر برای علامت های تجاری به منظور افزایش جدید معنی دار بودن همه ما احساس می کنید. برندها می تواند حمایت از کسب و کار کوچک reopenings و ساخت برنامه نویسی در اطراف منحصر به فرد مغازه های خرده فروشی که در قلب جوامع ما. نه به ذکر است این تجربیات کوچکتر در مقیاس و در محیط های کنترل شده. بدون شک ما اول (و دوم) تجارب محلی خواهد بود. نمی تواند یک نام تجاری ایجاد کشت و برنامه نویسی توسط همکاری با ما محلی آرایشگاه و سالن زیبایی پس از غفلت ما مراقبت شخصی برای چند ماه گذشته ؟

آنچه جامعه سفارشی حوادث می تواند به شما در ایجاد اعمال نفوذ خود را با نام تجاری سهام? در حالی که برندها از زوم به Houseparty را تضمین ما باقی ماند و در طول این مستند شاید یک نام تجاری می تواند میزبان یک سری از شبکه های رویدادها برای این صنایع بیشتر تحت تاثیر Covid 19-مربوط زیان کار است. بیش از 20 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری است. شما می خواهید برای ایجاد ارزش ويژه برند? کمک به کسی ،

من خوش شانس بوده است شاهد برندها افزایش به مناسبت در گذشته به کمک و حمایت از جوامع در راه های خلاق در طول زمان به چالش کشیدن. در حالی که وضعیت ما متفاوت است در بسیاری از راه های پاسخ ما نیاز نمی شود. ساخت به صورت کوتاه مدت و برنامه ریزی برای دراز مدت. مارک های که تشخیص فرصت و قدرت زنده تجارب برگزار خواهد شد در نه چندان دور آینده در حال حاضر در حال برنامه ریزی است. در حال حاضر زمان برای شناسایی و ساخت اطراف آن لحظات است که به ناچار باید بیشتر اهمیت در یک پست-همه گیر جهانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im