لینک به نظر می رسد در دولت از فروش در سال 2020 و آن را عمدتا مجازی

چهارمین سالانه دولت از فروش گزارش منتشر شده توسط LinkedIn در اوایل این هفته قرار دادن برخی از اعداد پشت coronavirus-موجب تغییر مجازی فروش مورد بحث توسط افراد حرفه ای در این صنعت در اوایل این ماه.

LinkedIn گفت: آن گزارش بر اساس یک نظرسنجی از 500 خریداران و 500 فروشندگان در ایالات متحده و دو اضافی نظرسنجی از فروش حرفه ای انجام شده طی دو ماه گذشته—به منظور ارزیابی تاثیر Covid-19—گنجانیده شده بود.

به گزارش شبکه حرفه ای 70 درصد از فروش مدیران گفت: توانایی مدیریت از طریق تغییر بود و مهم تر از آن بود که پنج سال پیش.

همان درصد گفت: آنها با اولویت حفظ مشتری و LinkedIn گفت: این ارتباط با پیدا کردن که فروش سازمان ها برجسته هستند در دراز مدت معیارهای رضایت مشتری و حفظ و نگهداری بیش از کوتاه مدت معیارهای مانند سه ماهه سهمیه.

LinkedIn گفت: فروش حرفه ای در حال افزایش اعتماد خود را بر داده ها به کمک آنها حرکت آب و هوای فعلی ناشی از Covid-19 و با دقت بیشتری هدف کسب و کار و صنایع و geolocations ارائه به احتمال زیاد فرصت ها برای بسته شدن معاملات با 56 درصد از پاسخ دهندگان گفته است که آنها با استفاده از داده ها برای انجام این کار.

علاوه بر این تعداد فروش حرفه ای با تکیه بر فروش ابزار هوش مانند LinkedIn فروش هدایتگر است تا 54 درصد در طول دو سال گذشته.

به طور کلی 47 درصد از فروش حرفه ای گفت: آنها با استفاده از فروش فن آوری حداقل یک بار در روز, در حالی که 34 درصد انجام بارگیری در این هفته. علاوه بر 77% داشتن بیشتر تصویری جلسات و 51% در حال ارسال ایمیل بیشتر.

LinkedIn همچنین نگاه اطلاعات در مورد آن LinkedIn آموزش ارائه کرد و گفت که زمان صرف شده در دوره مورد فروش اجتماعی داخل و فروش بیش از سه برابر در آمریکای شمالی بین ماه های فوریه و مارس با زمان صرف شده در دوره مورد فروش هدایتگر افزایش 39 درصد طول همان دوره زمانی.

حرفه ای شبکه گفت: “ساخت یک تیم فروش با مهارت های مناسب به چالش باقی مانده است. مهارت های مورد نیاز برای رشد در محیط فعلی منتقل شده و فروش حرفه ای سخت در حال کار برای گسترش استعدادهای خود را.”

پرداختن به همه گیر و تاثیر آن در فروش, لینک, گفت: 55 درصد از پاسخ دهندگان پیش بینی کاهش در خط لوله, 44 ٪ کاهش می یابد در پاسخ به توسعه و 60 درصد از پیش بینی بسته شدن کمتر می پردازد.

توجه داشته باشید که تنها 40 درصد از خریداران مورد بررسی گفت: آنها بر این باورند فروش حرفه ای در کل قابل اعتماد است در حالی که 25 درصد آن را توصیف کرد که “از نظر اخلاقی و اخلاقی به چالش کشیده است.”

اما هنگامی که اعتماد جعلی است, 88 درصد از خریداران توصیف فروشندگان آنها انجام کسب و کار با عنوان “مشاوران مورد اعتماد.”

Korn کشتی فروش اثربخشی و پاداش رهبر یوسف DiMisa گفت: در این گزارش “ما شاهد چند روند میان فروش سازمان تنظیم فعلی آب و هوا. همه چیز معطوف به مجازی فروش با استفاده از ویدئو کنفرانس, ارسال ایمیل, ایجاد webinar ها و اطلاعات جلسات … ما همچنین شاهد یک افزایش داده محور فروش. ما در حال پیدا کردن که فروش سازمان با قرار دادن تاکید بیشتری بر استفاده از داده ها برای کمک به یک مشتری آگاهانه تصمیم گیری کسب و کار بر اساس سنجش اطلاعات و اعداد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im