LinkedIn می افزاید: نظرسنجی از ویژگی های

LinkedIn ایجاد یک راه آسان برای کاربران به شیر بینش و نظرات خود را در ارتباط و جوامع در شبکه های حرفه ای با روز سه شنبه با انتشار یک نظرسنجی از ویژگی های.

ارشد مدیر محصول Howie علم گفت: در یک پست وبلاگ در شنبه معرفی ویژگی “خود را حرفه ای شبکه می تواند یک دارایی بزرگ وقتی که می آید به خوشهچین بینش یا گرفتن نظر دوم. این که آیا شما در حال بحث است که ابزار کسب و کار شما باید سرمایه گذاری در, کنجکاو در مورد که در LinkedIn آموزش دوره حرفه ای در زمینه خود را مفید و یا تصمیم گیری که مصاحبه سوال یک آینده نگر عضو تیم گرفتن ورودی از شبکه شما می تواند به شما اعتماد به نفس برای کشیدن ماشه و یا به دنبال جهت دیگر است.”

LinkedIn گفت: اعضا می توانند با ایجاد یک نظرسنجی بسیار سبک وزن و در کمتر از 30 ثانیه با پیروی از این مراحل:

شروع یک پست جدید کلیک کنید و ایجاد یک نظر سنجی در انتخاب منو.

نوع سوال خود را وارد کنید تا به چهار گزینه پاسخ را انتخاب کنید این نظرسنجی مدت از 24 ساعت به مدت دو هفته.

نوشتن یک پست به همراه نظرسنجی. از جمله هشتگهای ممکن است کمک به جلب توجه به آن است.

فشار نظرسنجی زنده به ارتباط گروه های خاص و یا هر کسی در سراسر LinkedIn شبکه.

علم نوشت: “با هدف قرار دادن گروه های خاص خود را با نظر سنجی شما می توانید حتی بیشتر مربوطه و بینش. برای مثال اگر شما در یک گروه برای بازاریابان شما می توانید بپرسید در مورد این گروه عضو مورد علاقه ابزار برای ایمیل مدیریت بازاریابی.”

کاربران می توانند خود را پیگیری نظرسنجی برای فعالیت از جمله تعداد آرا و نتایج برای هر گزینه و زمان باقی مانده. این اطلاعات تنها قابل رویت برای نظرسنجی خالق.

علم این نتیجه رسیدند: “یک بار در این نظرسنجی بسته شما می توانید تمام اطلاعات مربوطه در یک محل: برنده گزینه درصد از آرا برای هر گزینه و شمارش کل آرا. کنجکاو چرا کسی رای دادند در یک راه خاص? پیام آنها را از به طور مستقیم در نظرسنجی. این یک راه برای به دست آوردن بینش عمیق تر و به ماندن در تماس با اتصالات خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im