رعد و برق می پیوندد باران, برف, چشم انداز شنبه, نوادا, قفقاز, نژاد,

پرتاب برخی ممکن است رعد و برق با بارش باران و برف است. که آب و مخلوط جنوبی Nevadans باید آماده برای روز شنبه زمانی که آنها به یک نوادا انجمن نسکار مسابقه و یا حوادث دیگر.

وجود دارد که 90 درصد احتمال بارش باران در سراسر لاس وگاس ولی با توجه به آخرین خدمات ملی آب و هوا با یک طوفان زمستانی مشاوره در محل برای بهار کوه.

“ما می تواند در برخی از دوش اطراف طلوع آفتاب روز شنبه با یک نوار گسترده ای در آینده بعد از آن در صبح و اوایل بعد از ظهر گفت:” هواشناس کیت Guillet. “و ما نمی توانیم رد کردن چند ممکن است حملات رعد و برق.”

کوه بارش برف می تواند به 12 اینچ و بالاتر 8,500 پا و 8 اینچ از 7,000 پا به 8,500 پا و برخی از تجمع برای مکان های بالاتر از 6500 پا.

این طوفان در حال حرکت از جنوب کالیفرنیا است کمی آهسته معنی آسمانی را معطل طریق تا صبح روز یکشنبه Guillet گفت.

“بیشتر از باران باید رفته اواخر روز شنبه اما هنوز 20 درصد احتمال بارش باران بعد از آن شنبه شب به حدود 4 صبح جمعه,” او گفت:.

در جلسه بار

انجمن حوادث را به طور کلی باز کردن درهای خود را در ساعت 10 صبح روز شنبه بنابراین شرکت کنندگان باید آمادگی برای خروج احتمالی از شرایط نامساعد.

این احتمال وجود دارد که بارش باران می تواند تعدیل میزان مشارکت.

خوشبختانه در مورد 75,000 Nevadans رای خود را در طول چهار روز رای گیری اولیه دوره به پایان رسید که در روز سه شنبه.

با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در نوادا تمام هفته چندین تظاهرات و رویدادهای برنامه ریزی شده برای روز جمعه.

LVMS شنبه رویدادها

مقدماتی قابل اجرا در لاس وگاس موتور جاده سریع السیر ممکن است به تغییر توسط نسکار مقامات. عمده مسابقه در روز شنبه برنامه ریزی شده است برای شروع در 1:05 بعد از ظهر

تنها یک مسابقه نسکار است به تعویق افتاده و یا به نام پس از LVMS باز در سال 1996. در سال 2000 جام سری مسابقه روز خطور سرد قبل از آن شروع به باران. جف برتون برنده اعلام شد و پس از 148 از 267 برنامه ریزی شده دور.

روز جمعه هوا خواستار آفتابی آسمان و بالا نزدیک 69 با بادها حدود 6 مایل در ساعت است.

روز یکشنبه آب و هوا خواهد بود تقریبا کامل برای Pennzoil 400 مسابقه با نزدیک 68 نور باد و آفتابی آسمان.

تماس با ماروین Clemons در [email protected] یا در 702-383-0217. Follow @Marv_in_Vegas در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>