تاسیسات از دولت ارائه می دهد امید برای حفظ Nevadans در خانه های خود

LaRae اسلون شده است یک کوکتل سرور برای 30 سال در لاس وگاس هر چند با نوار به طور موثر بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس او و توده ها از دیگران از کار هستند.

این Summerlin ساکن نگران است او نمی تواند او را به پرداخت وام مسکن. اما در حال حاضر تاسیسات از دولت باید اجازه دهید او و دیگر Nevadans نگه داشتن خانه های خود را در میان آشفتگی.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak امضا اورژانس را روز شنبه که به طور موقت یخ اخراج و سلب حق اقامه دعوی رسیدگی مربوط به مسکونی یا تجاری املاک و مستغلات با استثنا برای افرادی که تهدیدی برای دیگران و یا به اموال خود را. آن را نیز بارها هزینه های اواخر و یا جریمه برای عدم پرداخت هزینه در طول بحران.

Sisolak را سفارش نمی دهد مالکان و مستاجران چراغ سبز به زندگی می کنند به صورت رایگان و نه دیکته چگونه از دست رفته چک بازپرداخت خواهد شد اگر صاحبخانه یا وام دهندگان ارائه به مشتریان یک استراحت از ساخت پرداخت در میان آشفتگی.

اما عمده بانک ها در حال حاضر به حالت تعلیق در پرداخت وام مسکن در گیر و نوادا و خزانه دار ژاک Conine گفت: فرماندار به منظور حذف تهدید از مردم از دست دادن خانه های خود را ساخت یک زمان دشوار “یک کمی آسان تر در حال حاضر.”

Conine نیز گفت: بزرگ دهندگان به او گفت که نمی خواهد نیاز به یکجا برای پرداخت های از دست رفته.

“ما نمی خواهیم پس لرزه به عنوان بد به عنوان زلزله,” او گفت:.

وام مسکن

نوادا انجمن بانکداران رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت فیلیس Gurgevich گفت دهندگان “هدف قرار دادن دکمه مکث” در طول بحران و نشان داد بازپرداخت ترتیبات خواهد شد بعد از آن.

اما او تاکید کرد که وام نیاز به تماس با وام دهندگان خود را به توضیح شرایط خود را, به خصوص اگر آنها انتظار می رود به سقوط در وام مسکن.

“ما می دانیم این است که یک سختی و بسیاری از Nevadans در حال درد و رنج” Gurgevich گفت.

حتی قبل از Sisolak صادر شده خود را سفارش عمده وام دهندگان مانند ولز فارگو و تعقیب و گفت: نقد و بررسی-مجله است که وام گیرندگان می تواند تاخیر در پرداخت برای 90 روز.

پرداخت اجاره

جاستین Habig, a 30-year-old دستیار مدیر رستوران در Bellagio گفت: او فقط به پایان رسید 10 سال در ارتش بود و با بهره گیری از شغل جدید خود را در نوار زمانی که همه قمار بسته شده است. او و همسرش اجاره یک آپارتمان در هندرسون و او گفت: “قطعا عصبی” در مورد امور مالی خود را.

Habig ارقام صاحبخانه خواهد بود مایل به مذاکره پرداخت اجاره بها اضافه کردن آن را “منطقی” رویکرد.

“آنها می دانند که بیکاری در حال حاضر از طریق سقف,” او گفت:.

Susy Vasquez, مدیر اجرایی ایالتی نوادا آپارتمان Association نشان داد صاحبخانه در حال ساخت ترتیبات پرداخت با ساکنان.

در حال حاضر معلوم نیست که چگونه بسیاری از مستاجرها خواهد شد نیاز به یک پرداخت ،

“ما نمی توانیم کمیت تاثیر کاملا رتبهدهی نشده است” Vasquez گفت.

‘این است که همه با نام تجاری جدید’

رمان coronavirus دارای طرح میتوانست زندگی روزانه با جارو کسب و کار بسته شدن و خاموش شدن ناگهانی به دولت ها و شرکت های مسابقه شامل گسترش آن. زیان کار هستند شاید به صورت محلی و در سراسر کشور بالا بردن چشم انداز امواج از دست رفته مسکن پرداخت هر چند Sisolak را تضمین می کند, در حال حاضر, که Nevadans است که سقوط بر روی صورتحساب آن دریافت نمی قفل شده است از خانه های خود.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ناشناختهها در لاس وگاس و در سراسر ایالات متحده از جمله ویروس ” برسد و چه مدت کسب و کار بسته باقی خواهد ماند. اما آسیب های اقتصادی گسترده شده است و سریع.

لاس وگاس مالی حیاتی آن را به طور موثر تعطیل. در سراسر کشور یک رکورد 6.6 میلیون به علاوه مردم در زمینه بیمه بیکاری ادعا می کند در این هفته پایان مارس 28 دو هفته قبل با توجه به فصلی تنظیم داده ها از وزارت کار ایالات متحده.

اسلون با کوکتل سرور مشغول به کار در Bellagio برای 11 سال است. او به تازگی موفق به دریافت اولین بیکاری را بررسی کنید.

او همچنین کاربردی برای پول از کارفرما MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی که متعهد $1 میلیون دلار برای یک کارمند اورژانس کمک مالی صندوق در ماه گذشته.

ست Schorr یک زن 31 ساله در لاس وگاس اقامت به تازگی فرود یک کار با یک سازمان نیروی انسانی. اما به عنوان coronavirus موجب تعطیلی در اطراف دره جدید خود کارفرما با تاخیر خود را تاریخ شروع و چند روز پس از آن, او گفت:, آن را لغو کار در دسترس نباشد.

Schorr که زندگی در یک آپارتمان و گفت: او به طور پیوسته از او 15 از جمله تمام وقت از طریق کالج و چهره او را ضربه بزنید و پس انداز خود را برای اجاره.

“من هرگز بیکار. … این است که همه با نام تجاری جدید به من,” او گفت:.

تماس با الی Segall در [email protected] یا 702-383-0342. Follow @eli_segall در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>