زندگی در چین در طول Coronavirus مستند

حدود 10 میلیون نفر زندگی می کنند در Zhengzhou. اما به تازگی و خیابان شده اند خالی شبیه فریم از یک postapocalyptic فیلم.

این شهر در حال حاضر احساس های مختلف در پایان ژانویه زمانی که تعطیلات سال نو در چین آغاز شد. در طول سال نو چینی, چینی اغلب ساکنان ترک Zhengzhou خود را برای زادگاه روستاها و مقصد دیگر به جشن می گیرند با خانواده. اما در این سال متفاوت بود. به عنوان اضطراب نصب شده در مورد کوروناویروس اپیدمی لغو بسیاری از سفرهای خود را. Zhengzhou حدود 500 کیلومتر از ووهان—ground zero برای شیوع.

در Zhengzhou محدود حمل و نقل عمومی و لغو اتوبوس بین شهری خدمات. امنیت کارگران شروع به بررسی افراد درجه حرارت در ورودی ایستگاه های مترو و مجتمع های مسکونی. دیدی خدمات خودرو چینی نسخه از بارگذاری متوقف عامل. کنتاکی مرغ سرخ شدهکه در آن من معمولا خرید و قهوه است که بزرگ حضور در چین به دنبال کت و شلوار. اکثر فروشگاه ها و اماکن عمومی بسته به غیر از سوپر مارکت ها و مغازه های کوچک با کالاهای ضروری.

ماندن در خانه

شایعات در اوایل آغاز شده و پخش آنلاین. من شروع به دریافت اضطراب پیام ها از دوستان من در روسیه, درخواست چگونه من انجام شده بود. کسی گفت که او شنیده بود که دولت چین سوزش بدن به پنهان کردن تعداد واقعی مرگ و میر. یکی از دوستان پیشنهاد کرد که من نباید خوردن موز به دلیل آنها می تواند گسترش ویروس—یک افسانه است. چینی دوستان توصیه می شود که من در خانه بماند.

من تصمیم گرفته بود در اوایل شیوع برای جلوگیری از استفاده از حمل و نقل عمومی در حالی که برای. اما گاهی اوقات من رفت و برای پیاده روی است. آن بود که نادر برای برخورد با افراد دیگر. کسانی که بیرون نگه داشته ماسک خود را در حتی در خیابان های خالی. در زمان پیاده شد دلپذیر: آن است که تقریبا غیر ممکن است برای دیدن خالی چین تحت شرایط عادی. اما آن را ترسناک و اضطراب آور برای دیدن هر شهرستان در این وهم آور دولت است.

زندگی در Zhengzhou بدون یک دولت شناسایی و با احتیاط از خواسته توسط مقامات برای تولید اسناد و مدارک من آن را سخت برای به دست آوردن یک حس از آنچه که قرار بود. من دریافت یک پیام از یک دختر چینی من می دانم که من اطلاع داد که مردم از Zhengzhou ممنوع شد به ترک خانه های خود و که وجود دارد بسیاری از نیروهای پلیس در خیابان. داوطلب مهار کارگران با بازوبند قرمز به نظر می رسد در آپارتمان ما پیچیده و پیچیده امنیت کارکنان شروع به بررسی اسناد و مدارک در ورودی.

یک بسته کافه

من شروع به رفتن به خارج کمتر است. من صرف ساعت 17 در Instagram هفته اول قرنطینه اقدامات ما در مجتمع تماشای داستان و اخبار و پیام کوتاه و تصویری-چت با دوستان من است. آن را خوب است برای دیدن برخی از تصاویر از زندگی عادی است.

من برنامه خواب و رشد نامنظم—من شروع به رفتن به رختخواب در صبح و بیدار شدن در شب. من شراب خواری-تماشای فیلم و سریال, خواندن چندین کتاب و صرف برخی از زمان در یک اتاق چت برای زبان روسی. در ابتدا مردم به اشتراک گذاشته تیره طنز آمیز coronavirus memes. خلق و خوی روشن از تمسخر به هیستریک به عنوان گزارش تعداد افراد آلوده شروع به افزایش است.

تصاویر شروع به گردش آنلاین از مردم بداهه ماسک صورت از میوه های پوست و مقوا—حتی کیسه های پلاستیکی—به فروشگاه زد از املاک ماسک. الهام—و آگاهانه از خود من رو به کاهش عرضه—من در برخورد با اضطراب من با عکسبرداری پرتره تلاش چند از ایده های خودم. شما نمی توانید تنها با توقف داروخانه برای بیشتر ماسک این روزها: دولت آغاز شده است کنترل فروش ماسک نیاز به شناسه از طریق ویژه آنلاین-خرید فرم. از آنجا که من نمی باید یک ID که یک گزینه نیست برای من و فروشگاه من یک بسته از فروش نمی ماسک دیگر.

درخواست اطراف در WeChat, من شنیده ام بسیاری از داستان های مختلف از قرنطینه و غیر رسمی انزوا اقدامات اعمال شده در Zhengzhou که به نظر می رسد متفاوت از مجتمع آپارتمانی به آپارتمان پیچیده است. یکی از دوستان به من گفت که ساکنان در جامعه او اجازه داده شد به ترک تنها دو بار در هفته با ویژه عبور می کند. یک مرد در یک اتاق چت و گفت: یکی از دوستان او شده بود به قرنطینه پس از سوار تاکسی—مسئولان گفت: کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس تا به حال زده در همان کابین تمام مسافران استفاده می شود که این خاص تاکسی سرویس شد به موضوع قرنطینه.

چهار هفته پس از جنبش مردم محدود بودن امنیت در مجتمع های مسکونی Zhengzhou شروع به آمدن به زندگی دوباره است. مردم دوباره به خیابان ها و رستوران ها و کافه ها در حال باز کردن دوباره برای تحویل و بایگانی اطلاعات. مردم می گویند زندگی عادی از سر گرفته خواهد شد به زودی.

آنچه که به من زده بیشتر در ارتفاع قرنطینه بود و عدم قطعیت—چرخش از شایعات. من آرزو می کنم مردم بیشتر متفکر در این شرایط به جای گسترش اطلاعات تایید نشده. جداسازی قرنطینه اقدامات همراه با افزایش عفونت اعداد ثابت ایجاد اضطراب است. این یک گام کوچک از آن اضطراب به جرم جنون.

صحنه هایی از پیاده روی

مردم صف در داروخانه. آنها در حفظ و فاصله آنها از یکدیگر در مورد کسی که بیمار است.
یک تلویزیون صفحه نمایش در مقابل یک ساختمان مسکونی در خیابان. هر بار که من راه رفتن توسط این اخبار است.
خدمات پستی کار نمی کند برای چند هفته طول مستند. تحویل کارگران به ارمغان آورد بسته به خارج از ساختمان های مسکونی و منتظر برای ساکنان به آنها را انتخاب کنید. بسیاری از مردم در حال خرید آنلاین چیزها مانند مواد غذایی و لوازم آرایشی کاغذ توالت ، از آن شده است آسان تر برای خرید آنلاین از رفتن به فروشگاه.
مردم منتظر غذا در کنتاکی مرغ سرخ شده. آن را ممکن است به استفاده از KFC برنامه به منظور در پیش است. زمانی که غذا آماده است یک عضو از کارکنان به ارمغان می آورد آن را قرار می دهد آن را بر روی میز و مشتریان آن را در حالی که نگه داشتن فاصله خود را از سایر مشتریان.
یک جاده خالی در مرکز شهر هنوز هم تزئین شده برای سال جدید قمری پس از شروع مستند. زمانی که من آنجا بودم ممکن بود برای ایستادن در وسط این چهار خط جاده و شاید یک ماشین هر سه دقیقه گذشت. من فکر نمی کنم من را فراموش کرده ام آن را به زودی. و من امیدوارم که من هرگز دیدن صحنه هایی مانند این دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im