آزادی لبه کورونادو در جنوب شرق لیگ بسکتبال هیجان انگیز

کورونادو برنده جنوب شرق لیگ بسکتبال پسران عنوان جمعه شب با وجود از دست دادن به آزادی. اما اگر وجود دارد هر گونه مشاوره برای میهن پرستان و ارشد بال جولیان Strawther آن را یک پیروزی بیش از خود archrival قبل از ظرفیت جمعیت در به طور منظم فصل آخر.

Strawther به ثمر رساند 14 او در 35 امتیاز در یک اتشی سه ماهه چهارم به راهنمای پرستان به 71-66 صفحه اصلی پیروزی و کلاه یکی از موفق ترین فصل در مدرسه تاریخ است.

کورونادو (18-7, 9-1 جنوب شرقی) صاحب tiebreaker — و لیگ No. 1 دانه در کویر منطقه مسابقات — به موجب آن 14-نقطه پیروزی بر آزادی (19-6, 9-1) پیش از آن در این فصل است.

مسابقات بازی آغاز می شود در هفته آینده و میهن پرستان را برنده یک مدرسه-رکورد 12 بازی متوالی برای تنظیم یک مدرسه رکورد پیروزی در یک فصل است.

“با این گروه از بچه ها که ما باید مقدار زیادی از حرکت به خصوص با این پیروزی گفت:” Strawther که اضافه شده 11 پرتاب ریباند. “همه آماده است برای رفتن به یک دولت اجرا شود.”

پاشنه و میهن پرستان بودند کلاس از لیگ. کورونادو coasted به 100-86 پیروزی آزادی در Jan. 8 و نابود بقیه لیگ خود را مخالفان.

میهن پرستان از دست رفته نیست پس.

آزادی مربی استفان برگ گفت: تیم خود را بازی نمی کند چهار رقابتی چهارم در اولین نشست اما تلاش نیست به یک موضوع جمعه. The Patriots بازی فیزیکی man-to-man دفاع و متلاطم در Cougars پاسداران و بال به جز کاربر پنج ستاره گارد Jaden هاردی که به ثمر رساند تیم بالا 30 امتیاز.

این تیم بازی را به یک 31-31 حاصل کار دو تیم کراوات و کورونادو در زمان 44-43 منجر به سه ماهه چهارم. اما Strawther بازی در فینال به طور منظم فصل بازی اصلی خود را از طبقه دبستان حرفه ای گفت: “نمی خواهید به از دست دادن. من می خواهم به بیرون رفتن مانند آن.”

بنابراین او حمله برای سه layups و هشت پرتاب آزاد کلید زنی میهن پرستان’ مهم ترین پیروزی فصل و یک جشن با دانش آموز بخش در مرکز دادگاه.

“ما می خواستیم به پیروزی در لیگ, اما هر زمان که ما بازی کورونادو این رقابت بازی” برگ گفت. “من بچه ها را به بازی سخت است. و آنها بیرون رفتن وجود دارد و به رقابت بپردازند. … جو است که فقط غیر واقعی است. و که همه شما می خواهید برای بچه ها.”

ارشد گارد دانته دیویس ساخته شده و چهار 3-اشاره گرها و به ثمر رساند 18 برای آزادی.

ارشد بال دالاس سوار و فلیکس ریوز تا به حال 10 امتیاز هر کدام برای کورونادو.

تماس با خبرنگار سام گوردون در [email protected] Follow @BySamGordon در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>