نامه: شما یا به معنای یک معلم یا نه

داشتن تدریس برای 32 سال در یک شهرستان درونی در کانکتیکات من فکر می کنم من قادر به ایجاد برخی از اظهار نظر در مورد معلم پرداخت. اگر شما محاسبه من دستمزد ساعتی, من می خواهم که کمتر پرداخت می شود در هر ساعت نسبت به سایر معلمان همان است که برخی بیش از دیگران — و نه با توجه به فوق العاده درجه تجربه و یا تکالیف خاص.

به چه معنی است که بیانیه ای ؟ برخی از معلمان را حداقل مطلق. آنها با سنجش زمان آنچه را که آنها در طول روز آموزش و سنجش زمان است. اکثریت (به نظر من اما در داخل یک) وارد اوایل ماند دیر یا چپ در زمان اما صرف مقدار زیادی از زمان در خانه, تحقیق در مورد درس و ساخت برنامه ریزی, خرید و طراحی و ایجاد چیزهای برای کودکان و کلاس های درس.

این درست است که برخی از کسانی که در انجام حداقل عالی بود معلمان و کودکان خواهد بود خوش شانس به آنها را داشته باشد. اما بسیاری از کسانی که فقط انجام یک کار.

و مردمی بوده است و همیشه خواهد بود این مشکل با دولت/اتحادیه مصمم معلم پرداخت. آن را نمی توان یک “در هر ساعت” ، یک معلم از جمله خودم — که عاشق این کار بود و همیشه در ساعت — همیشه در فکر چیزهایی مانند”چگونه می توانم در حال حاضر این مفهوم بهتر است؟” یا “چه می توانم انجام برای رسیدن به این مشکل،”

در نهایت, من می دانم که بسیاری از مردم پسر من یکی از آنها را که ترک آموزش. من می دانم که بسیاری از دیگران که گفته اند آنها هرگز نمی تواند انجام این کار است. و این چیزی است که افزایش آموزش. چرا که (و اکثر معلمان این را می دانند) شما به معنای به عنوان یک معلم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de