نامه: آیا دولت کارگران به اشتراک گذاری در coronavirus درد ؟

من نمی دانم نتیجه گیری از این, اما من فکر … رکود افسردگی و ویروس ها باعث اخراج کاهش دستمزد و کسب و کار وقفه. اما آنها بر امور مالی شخصی تنها ارزش سازندگان یعنی مالیات دهندگان کسانی که نگه داشتن اقتصاد در حال چرخش است.

این مسائل تقریبا هرگز تحت تاثیر امور مالی شخصی از ارزش مصرف کنندگان یعنی کارمندان دولت. پرداخت خود را دریافت نمی کند قطع نظر از رویدادهای واقعی زندگی و تحت تاثیر قرار.

بسیاری از مردم آن را به عنوان یک ایده آل مطلوب است که ما را و را “از هر یک با توجه به توانایی های خود را به هر یک با توجه به نیاز خود.” پس من می خواهم بدانم اگر ما باید آمد تا با یک راه برای به اشتراک گذاشتن بار و تحمیل از گاهی فرار اقتصاد است.

شاید هنگامی که کسب و کار در حال بسته شدن بخش خصوصی در حال کاهش و مردم عادی رنج می برند اخراج ما باید اجازه می دهد دولت به کارگران به تحمل 15 درصد به 20 درصد کاهش پرداخت — به بازپرداخت بعد اما واقعی کاهش درآمد.

این اجازه می دهد همه ما برای به اشتراک گذاشتن بار و گسترش بدبختی فقط یک کمی. دولت کارگران را حفظ شغل خود و کارگران هنوز هم رنج می برند خاتمه دادن. اما حداقل کسانی که هنوز شغل را درک فقط کمی چه اتفاقی می افتد زمانی که وجود دارد کمتر از دلار برای حفظ یک خانواده و یک خانواده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im