نامه: ارزش پزشکی از راه دور روشن در طول coronavirus بحران

در پاسخ به سرمقاله اخیر خود را “یک بار غیر قانونی پزشکی از راه دور طول می کشد خاموش در طول بحران”: اگر وجود دارد هر چیزی مثبت را گسترش coronavirus در ایالات متحده آن است که ارزش خدمات پزشکی از راه دور و از راه دور مانیتورینگ بیمار که بیشتر آمریکایی ها به دنبال دسترسی به کیفیت مراقبت از گزینه های که نیاز نیست آنها را برای دیدن یک ارائه دهنده در فرد است. اما مشکل در به دست آوردن کیفیت مراقبت از یک واقعیت بود در مناطق روستایی مدتها قبل از زمان بحران بهداشت عمومی. هنگامی که ما به آرامی شروع به بهبود می یابند از coronavirus ما نمی توانیم غفلت از نیاز به گسترش مراقبت و خدمات به این مناطق است.

برای بسیاری از کسانی که زندگی در مناطق روستایی آمریکا از جمله نقاط دور افتاده Clark County جسمی به پزشک می تواند یک عامل عمده آنها را منع از دریافت مراقبت های لازم و یا درمان. Telehealth خدمات که در حال حاضر معمولا تحت پوشش بیمه می تواند شکاف را پر کنید. کار با ارائه دهندگان خدمات و شرکت های بیمه برای پیدا کردن راه حل هایی که ارائه کیفیت مراقبت مقرون به صرفه برای بیماران بدون در نظر گرفتن جغرافیا باید اولویت های سیاست و قانونگذاری باید آن را آسان تر.

بحران مانند یکی از ما در حال حاضر چهره اغلب نشان می دهد نقاط قوت و ضعف در سیستم ما. در پاسخ به قانونگذاران ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیمه همه باید با هم کار کنند تا اطمینان حاصل شود همه بیماران می توانند دسترسی به مراقبت با کیفیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de