نامه: کسانی که لرزان coronavirus مدل

استفاده از مدل برای پیش بینی این دوره از coronavirus است به حدی ورزش در دایره استدلال است. این مدل ها هرگز اشتباه حتی اگر وقایع ترک به شدت از آنچه در مدل های پیش بینی. که همیشه می توان توضیح داد و گفت که پیش بینی ها منعکس کننده طیف وسیعی از احتمالات یا که اقدامات کاهش رفته بهتر یا بدتر از حد انتظار است.

حتی اگر مدل های لرزان دانشمندان در پشت مدل ها خوشحال به اعلام پیش بینی های خود را به جهان است. جاذبه از بودن در مرکز توجه بسیار قوی است. پیش بینی تعداد زیادی از مرگ و میر را افزایش می دهد توجه است.

نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت منتشر روزانه اطلاعات خلاصه ای از مجموع مرگ و میر گفته از coronavirus. از 1,145 مرگ و میر به مارس 2, تنها 24 نفر نیست باید بیماری های زمینه ای مانند دیابت و بیماری های ریوی و سرطان و نقص ایمنی و بیماری های قلبی, فشار خون, آسم, بیماری های کلیوی و دستگاه گوارش/بیماری های کبدی. بیشتر تنها یکی بيمار با سن کمتر از 18 و 64 بودند کمتر از 45 و 68 درصد از بيماران مسن تر از 65. وجود دارد در مورد 55,000 مرگ و میر در شهر نیویورک هر سال یا 4,500 یک ماه.

ظاهرا این شهرستان شمارش هر مرگ به عنوان یک coronavirus مرگ اگر مرحوم آزمایش مثبت است. قطعا این اشتباه است. اگر یک فرد سالمند می میرد از یک حمله قلبی آن است که یک coronavirus مرگ فقط به خاطر او تست مثبت است. اما ممکن است وجود دارد یک مزیت مالی (فدرال پرداخت) در طبقه بندی به عنوان بسیاری از مرگ و میر که ممکن است از coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>