نامه: این travails معلم بودن

در فوریه. 27 نامه انتقاد معلمان مایک جوان می شود آن همه اشتباه است. سه دختر من در حال معلمان — دو در شهرستان کلارک و یکی در اورگان. من ضمانت می کنم که آنها نه به طور مداوم شکایت.

بله, آنها شکایت دارند زمانی که پدر و مادر هیچ علاقه فرزندان خود را در یادگیری و استفاده از این سیستم به نگاهداری فرزندان خود را. آنها شکایت دارند که کودکان سوء استفاده و در واقع قسم آنها را امتحان کنید یا به سفر آنها را به عنوان آنها راه رفتن را از طریق راهرو. اما آنها کار نمی کند ساعت محدود. آنها باید ساعت کار به خانه آنها را برای تکمیل هر شب و در تعطیلات آخر هفته. بله آنها تعطیلات ، نیست آقای جوان ؟

معلمان واقعا نمی باید امنیت شغلی است. هیچ کس می کند. آنها باید آموزش مداوم به منظور حفظ و مجوز خود را به روز شده و در هزینه های خود را. آنها نمی خواهد که به عنوان آقای جوان گفت: “دشوار است و زمان زنده ماندن در کار واقعی جهان” پس از نازپرورده بودن.

من نمی بینم که چگونه من می توانید استطاعت به خرید آنچه آنها را برای کلاس های درس خود را. ما نمی تواند اعتماد آقای جوان گفت: آنها ندارد و این خیلی بد است. او نامه ننگین به همه ما معلمان فوق العاده که نه تنها آموزش به دانش آموزان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im