نامه: انصاف دکترین و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

در مورد “تنها عادلانه” (نقد و بررسی)-مجله نامه, مارس 1): نویسنده چارلز Parrish با ابراز تاسف این واقعیت است که در سال 1987 کمیسیون ارتباطات فدرال تحت ریاست جمهوری رونالد ریگان حذف انصاف دکترین “که تحت آن کسانی که ملت را به امواج رادیو و تلویزیون (هر دو رادیو و تلویزیون) تا به حال به ارائه زمان مساوی برای هر دو طرف از مسائل بحث انگیز است.” او اشیاء را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه coronavirus کنفرانس های مطبوعاتی که او خواستار “سیاسی تئاتر طراحی شده برای خود تعریف.”

من فکر می کنم ما جواب را می دانم اما خوب سوال این است: چرا جو بایدن نگه داشتن روزانه, کنفرانس های مطبوعاتی و مانند رئیس جمهور تهمت اجازه مطبوعات برای پرسیدن هر گونه سوال در مورد هر موضوع coronavirus یا نه ؟

من فکر می کنم ما همچنین می دانیم که این پاسخ اما این امر می تواند جالب به نگاه به عقب به خصوص در طول چند سال گذشته و آزمون گزارش “انصاف” از شش رسانه های جریان اصلی: ABC, NBC, CBS, CNN, MSNBC و روباه.

رئیس جمهور ریگان درست بود که انصاف دکترین بود مورخ. اما برای شک به اصطلاح “مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای” صدق می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>