نامه: Sisolak دولت bungles بیکاری موضوع

آن را دلسرد کننده را به خواندن نقد و بررسی-مجله مقالات chronicling مشکلات و ناامیدی از نوادا ساکنان در تلاش برای دسترسی به بیکاری سیستم. در حالی که رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak نمی خواهند به جای سرزنش مسئولیت می افتد به طور مستقیم بر روی او.

بدون در نظر گرفتن که این سیستم که در آن مشکلات موجود از قبل را ندارد بیش از یک اونس از هوش به درک که سیستم خواهد سقوط به عنوان به زودی به عنوان دولت تعطیل اعلام شد. هر قابلیت اجرایی خواهد آماده کرده ایم حداقل یک مقدماتی جدول زمانی برای پیشرفت لازم است و ارائه یک طرح موقت برای پردازش تغییرات است که می تواند اجرا شود به سهولت بحران است.

در حال حاضر شش هفته بعد از تماس با مرکز که به تازگی اضافه شده به نظر می رسد به سادگی یک روابط عمومی گروه کمک.

من می خواهم نشان می دهد که پس از ارائه PPE برای خط مقدم کارگران این دومین دولت اولویت است. از عملکرد به تاریخ ما قرار است به این باور است که اجرایی و دولت است که توسعه و اجرای دولت برنامه های بازیابی? مرسی. لطفا به یاد داشته باشید که شما آنچه شما رای دادند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>