نامه: ترس آمریکایی ها از دست داده اند توانایی ارزیابی خطر

رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت یک بار گفت: “تنها چیزی که ما باید بترسیم.” بدیهی است که دیگر درست است.

کل جهان است احمقانه به دنبال چه چین گفت: هر کس به انجام. ما تعطیل کردن کل جهان است. در حال حاضر من به عنوان خوانده شده روزانه چگونه coronavirus به اوج خود رسید و ما در حال بهتر شدن است.

بنابراین ما شرکت های هواپیمایی در حال حاضر ما می گوید که ما نمی تواند پرواز یکی از هواپیماهای بدون ماسک. با پوشیدن یک ماسک را به سادگی ایجاد ترس مردم احساس بهتر است. بعدی رستوران ها در حال رفتن به دوباره باز کردن و من مطمئن هستم که ما گفته خواهد شد که ما را مجبور به پوشیدن ماسک در رستوران. من فرض کنیم که هر رستوران را به ما بدهد یک جفت قیچی به طوری که ما می تواند یک سوراخ در ماسک به منظور خوردن و نوشیدن. اگر نه هر کس می خواهد خود را به جلو ماسک کردن در سفارش به خوردن و نوشیدن. خیلی احساس خوب است. من حدس می زنم که همه این ماسک خواهد بود N95 ماسک در غیر این صورت آنها بی فایده جز به ترس مردم احساس خوب است.

بیش از چندین سال ما شاهد یک تغییر در امریکا است. کودکان دیگر اجازه دوچرخه سواری بدون کلاه ایمنی و بازو پد و پا پد. خدای ناکرده که آنها باید همیشه در حال سقوط و یک خراش. هر کس به نظر می رسد می شود بسیار امن است که آنها دیگر واقعا لذت بردن از ورزش و یا دیگر تفریح و سرگرمی. مردم به نظر می رسد به ترس از ایجاد تحمل به هر گونه بیماری از هر حادثه و یا هر گونه مشکلات. آنها به نظر نمی رسد به درک که در زندگی وجود دارد و خطرات و پاداش.

کودکان استفاده می شود مجاز به حضور در مدارس در حالی که پدر و مادر خود را می دانستند و آنها را به بیمار از دیگر کودکان است. اما آنها همچنین می دانستند که کودکان خود را تبدیل به ایمنی بدن به بیماری است. در حال حاضر فرزندان ما نشستن در خانه نه آموزش و پرورش. در حال حاضر ما دبیرستان سالمندان و سالمندان کالج فارغ التحصیل خواهد شد بدون هیچ گونه مراسم بدون رفتن به دریافت درجه خود و بدون حافظه داشتن فارغ التحصیل شد. خیلی غم انگیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de