نامه: تنها بهتر تست خواهد شد صرفه جویی در لاس وگاس

آن است که در حال حاضر آشکار است که این ویروس بسیار مسری است و ممکن است در حال گسترش بیشتر از قبل علامتی مردم است. ایالات متحده موفق به آن داشته باشد. اجتماعی فاصله به نظر می رسد جلوگیری از پر عیار ، societywide انفجار از موارد اما ما را به خطر می اندازند ده ها هزار نفر از مرگ و میر در جنوب نوادا به تنهایی اگر ما خرد شدن در ماه آینده و یا تا.

در سراسر کشور میزان مرگ و میر تا کنون در حدود 3 درصد به 4 درصد از موارد شناخته شده و خوشه بالاتر هنگامی که در بیمارستان ها غرق می شوند.

لاس وگاس اقتصاد بستگی به مردم از سفر در سراسر جهان به جمع نزدیک به هم در گروه های بزرگ. هنگامی که فقط یک فرد بدون علامت می تواند آلوده ده ها و این ممکن نخواهد بود دوباره برای یک زمان بسیار طولانی است. یکی از راه های بازگشت به واکسن است. اما ما حداقل دو سال از توسعه و تست به اندازه کافی گسترده تجویز واکسن به گله ایمنی.

مسیر دیگر فراوان است تست سریع. اگر من یک مشاغل اجرایی بازی من می خواهم به پرتاب همه چیز را به تولید پنج دقیقه coronavirus آزمون اینجا را در لاس وگاس. این را در ماه. هر کس نیاز به آزمایش می شود قبل از ورود به کازینو و یا رویداد بزرگ. میلیون ها نفر از آزمایشات مورد نیاز خواهد بود در لاس وگاس به تنهایی. جایگزین برای ماندن توقیف برای دو سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>