نامه: هیچ فرد یادگیری مدرسه در شهرستان کلارک, بهترین روش

من مخالف با اد Dornlas (سه شنبه نامه ای به نقد و بررسی-مجله) مرتبط به آموزش از راه دور تصمیم Clark County School District با “نژادپرستی نظاممند.” این منطقه در ارائه منابع برای همه جوامع است. نژاد پرستی واقعی است اما نه در این وضعیت. این یک تصمیم دشوار با هیچ راه حل کامل.

با COVID-19 مورد افزایش در یک سطح بالاتر حتی از زمانی که مدارس در اصل بسته, آن را نامناسب و غیر مسئولانه به بازگشایی آنها. این استدلال که COVID-19 یک تهدید جدی فقط به سالمندان و پزشکی در معرض خطر غیر واقعی است. ویروس نهفته است در تمام سنین و در درجات مختلف. حتی اگر کودکان به احتمال زیاد کمتر به طور جدی بیمار آن را بی ربط است چرا که برخی از خواهد شد — و حتی برخی از مرگ. بدون پدر و مادر می خواهد فرزند خود را به استثنا.

به دلیل عدم درک با توجه به کروناویروس نرخ انتقال در کودکان هنوز هم وجود دارد و بدون مدرک معتبر کارشناس قرارداد با توجه به گسترش COVID-19 دشوار است برای تعیین خطر ابتلا به تمام کسانی که درگیر با فرد حضور در مدرسه. پتانسیل برای انتقال به معلمان مدیران و کارمندان متولیان رانندگان اتوبوس مدرسه پلیس پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و دیگران از جمله آسیب پذیر تر خواهر و برادر به احتمال زیاد است.

ماسک و اجتماعی فاصله را کمک کند. حتی بسیاری از بزرگسالان مشکل دارند با پیروی از این دستورات به درستی. بنابراین انتظار کودکان برای نگه داشتن ماسک خود را بر درستی و فاصله اجتماعی است که افکار واهی و پوچ. از آن خواهد شد ناموفق نبرد دشوار و یک محیط مساعد نیست برای هر کسی که یادگیری. بنابراین امید بستن برای آموزش از راه دور مناسب است در این زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *