نامه: نوادا, دیوان عالی کشور, نجات حکومت دیر

در پاسخ به نقد و بررسی-مجله مارس 9 داستان در نوادا در دیوان عالی کشور استانداردهای جدید برای پول نقد وثیقه: اصلاحات را حس می کند و انسانی است.

بیش از حد بسیاری از بار واقعی پول نقد وثیقه پرداخت (در مقابل وثيقه اوراق قرضه است که در آن متهم به پرداخت 10 تا 15 درصد از ارزش کل به یک ضامن) نقض قانون اساسی ایده که یک شهروند بی گناه است تا اثبات جرم. اگر معلمان یا خرده فروشی کارگران برای مثال باید پرداخت کل پول نقد پرداخت فوری برای جلوگیری از حبس آنها را هر آينه از دست دادن کار خود را بیمه بهداشت و درمان ، اگر آنها و یا خانواده ندارند “جیب عمیق” و یا حتی یک وام مسکن به نوبه خود بیش از عنوان.

سه متحده را لغو کرده اند پول نقد وثیقه به طور کامل (آلاسکا نیوجرسی و نیویورک). وثیقه هدف در اصل برای کاهش خطر فرار اما در حال حاضر آن است که استفاده می شود به عنوان فوری “مجازات است.” کسی که با قبل هیچ سابقه کیفری ممکن است در این وضعیت نا امید کننده صرف ماه در زندان و پس از آن در نهایت به توان بی گناه در دادگاه. در عین حال که زندگی خراب است.

براوو به ما نوادا دیوان عالی کشور برای گرفتن این گام به سمت واقعی عدالت کیفری اصلاحات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>