نامه: نوادا جمهوری نباید رد اخبار رفاه تقلب

با توجه به یک Feb. 20 مقاله با نقد و بررسی-مجله Colton Lochhead یک ممیزی در بر داشت که نوادا اشتباه پرداخت 60 میلیون دلار برای مراقبت های پزشکی و $9.5 میلیون دلار برای مواد غذایی تمبر کمک. مقامات با بخش رفاه و خدمات حمایتی به اعتقاد این تخمین ها به محافظه کار خواهد بود.

آمار فصلی برای 50 خانوار کشف کردند که 11 نفر (22 درصد) تا به حال گزارش نشده درآمد. عدم گزارش از جمله درآمد به منزله تقلب است. در عین حال Assemblywoman مگی کارلتون D-لاس وگاس گفت که او “نگرانی” در مورد راه اندازی سیستم به جبران این پول مالیات دهندگان از دریافت کنندگان دلیل که پول می رود هرگز به طور مستقیم به گیرنده. چه نوع منطق است ؟

دولت پرداخت برای مراقبت های بهداشتی و مواد غذایی است که این افرادی که مرتکب تقلب باید برای پرداخت خود را دارند. این افراد مدیون ایالت نوادا 70 میلیون دلار و احتمالا باید تحت پیگرد قانونی قرار. مردمی مانند Assemblywoman کارلتون باید وظیفه امانتی به مالیات دهندگان آنها را نمایندگی کند. در عین حال او به نظر می رسد به احساس وظیفه برای حفاظت از پول مالیات دهندگان. چرا که نه فقط دعوت بیشتر تقلب و سرقت و نامناسب زباله از ما مالیات ؟

برخی از رای دهندگان مانند من ناراضی هستند با کلی حزب جمهوری خواه دستور کار است. اما من مطمئن هستم که من باور نمی کنم آنها کمتر از دو evils اگر Assemblywoman کارلتون نماینده دموکرات چشم انداز اجتماعی و برنامه و بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im