نامه: گمراه کننده شماره فراگیر coronavirus بحران

چرا جدید COVID-19 عفونت اولیه گزارش متریک هنگامی که آن را به خوبی درک کرد که با توجه به محدود تست عفونت undercounted? Coronavirus عفونت اعداد به طور مستقیم متناسب با در دسترس بودن تست – یک وضعیت است که باعث بهبود روزانه. بنابراین افزایش عفونت تعداد ممکن است به ظاهر نادرست که COVID ویروس گسترش است و بدتر زمانی که آن را ممکن است کاهش — ما نمی دانیم — و ما فقط تست بیشتر.

کارشناسان پزشکی به ما بگویید که اکثریت قریب به اتفاق افرادی که قرارداد این ویروس را تجربه آنفولانزا مانند علائم و بهبود می یابند در خانه و یا بدون علائم در همه. بنابراین تمرکز روی روزانه عفونت تعداد نیست به عنوان معنی دار به عنوان اندازه گیری میزان بستری شدن برای ویروس — a دقیق تر سنج ویروس, تاثیر است.

من امیدوارم که بستری نرخ کاهش دارد — اما من نمی دانم که دلیل این روند نیست و به طور گسترده ای گزارش شده است. بنابراین من نگران ما سیاستگذاران تصمیم گیری را تحت تاثیر قرار بیشتر توسط آگاهانه نادرست عفونت تعداد که منجر اخبار روزانه. خبر — سلامتی ما و اقتصاد — بیش از حد بالا هستند برای دریافت این اشتباه است. لطفا اضافه کردن COVID بستری نرخ خود را گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>