نامه: رهبری و coronavirus بحران

در مارس 29 نقد و بررسی-مجله ویکتور دیویس هانسون به ما می گوید قبل از رهبرانی که قرار شد به آزمون در زمان بحران مانند پاتون چرچیل و فرانکلین روزولت. آقای هانسون به ما می گوید که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی بیش از همه گیر خواهد شد نیاز به پیش بینی و اعتماد به نفس و حیله گری و عقل است.

البته آقای هانسون درست است. اما پسر او را به اشتباه ،

آقای ترامپ هرگز نمایش داده می شود هر یک از این ویژگی. به انتظار مردی است که همدلی برای دیگران و افراطی است عاشق به نوعی به دست آوردن این ویژگی است Pollyannaish.

در همان edition, نقد و بررسی-مجله مقاله نویس ویکتور Joecks موجب اقتدار بخش خصوصی برای کمک به آن را ارائه در این بحران مقصر تاخیر و نادانی در سازمان های فدرال و مقررات. او می شود یک جوانه زدن از نگرانی برای تاخیر و لیاقت و شایستگی نشان داده شده توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آیا من واقعا باید به یاد آقای Joecks که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است مرد است که در نهایت به اتهام همه کسانی که در سازمان ؟

به من اجازه اضافه کردن یک رهبر قبلی به ترکیبی از این گفتگو: هری ترومن که گفت: “جفتک انداختن در اینجا متوقف می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>