نامه: هندرسون شورای شهر مختل محله

آن را مشمئز کننده بود به شنیدن تشویق حضار که از هندرسون شورای شهر در جلسه سهشنبه شب (پنج شنبه Review-Journal). فکر یک استادیوم که در آن NFL اظهارات می تواند عمل ساخته شده است عملا در بالای خانه ما پر کردن جاده در نزدیکی ارشد ما در جوامع با ترافیک و تشویق مداوم پروازهای بیش از ما از هندرسون اجرایی فرودگاه قابل قبول نیست.

این است صدر با زمین عملا با توجه به این اظهارات به عنوان یک هدیه است.

آنچه را که ما شهروندان انجام می شود به مستحق این سوء استفاده از شیوه زندگی ما? چرا ما در معرض چنین تحول در این نقطه در زندگی ما ؟ بسیاری از ما خوب شهروندان مطیع قانون زندگی ما سال های بازنشستگی آرامی و مسالمت آمیز و امیدوارم در مدیریت سلامت.

هیچ فکر رفته به تاثیر بر زندگی ساکنان جوامع تحت تاثیر قرار? به نظر می رسد که این فقط نظر بود که امکان بودجه آورده بودن به شهر به عنوان انبوهی از طرفداران فوتبال در حال تشویق مکرر امکانات.

من امیدوارم که این قدرت که می شود گام خواهد شد و به برخی از نظر ساکنان که می شد یک بار با افتخار می گویند که ما زندگی می کردند در یکی از مطلوب ترین شهرستانها در ایالات متحده Henderson. قبل از امضای این قرارداد لطفا فکر می کنم در مورد عواقب منفی به زندگی ما. وجود دارد راه های دیگر برای آوردن پول به شهر ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>