نامه: رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak مبارزه با مواد مخدر را منظور می آید در صورت درخواست بهداشت حرفه ای

ویکتور Joecks’ جمعه تفسیر (“رژیم صهیونیستی. Sisolak نقش دکتر با مواد مخدر حکم”) چرخید سمت راست خیلی سخت من هنوز با دیدن ستاره. آقای Joecks با اشاره به رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اضطراری و مقررات منع nonhospital پزشکان از تجویز هیدروکسی کلروکین. اگر شما فکر می کنم به وضوح در مورد فرماندار سفارش بيماران بستری می توانید به مواد مخدر. این محدودیت در نسخه به صورت سرپایی مشکوک به داشتن COVID-19.

به عنوان آقای Joecks ذکر این قانون طراحی شده است برای جلوگیری از احتکار به مطمئن شوید که بیماران مانند خواهر من که نیاز هیدروکسی کلروکین برای مورد تایید FDA اهداف (لوپوس و مالاریا) را اجرا کنید. آقای Joecks موفق به ذکر است که قوانین و مقررات می آید در درخواست از نوادا دولت هیئت مدیره از داروخانه.

آقای Joecks همیشه نمی خواهید به نشان می دهد که برخی از نمایندگان دولت در واقع با توجه به مقامات ارائه کمک های بی سابقه ای در طول این زمان. بنابراین در اینجا ما عبارتند از: نوادا در زمان ایستاده تد کروز در توئیتر خود نوشت که رژیم صهیونیستی. Sisolak است “طبابت بدون مجوز — تلاش برای نمره امتیاز سیاسی در برابر تهمت” و آقای Joecks با آن زد. من می گویند جمهوری خواهان — به طور معمول — داشتن مشکل در تشخیص بین سیاست و چه چیزی بهترین را برای مردم آنها را نمایندگی کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>