نامه: رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak تعطیل گلف ممنوعیت مذهبی خدمات

روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak خود را گسترش COVID-19 shutdown منظور شامل دوره های گلف و اشاره کرده است. فرماندار توضیح داد که در سابق با یک گزارش از دیدن تصاویر مردم سوار دو به یک سبد خرید و جمع آوری “در سبزی.”

گلدان درمانگاه ها و ساخت و ساز در اظهارات ورزشگاه باقی می ماند “ضروری است.”

فرماندار می داند بیشتر در مورد جزئیات چگونگی این ویروس گسترش می یابد از ما و سریع اقدام به تعطیل تفرجگاه بدون شک نشان داده شود را نجات داد متعدد زندگی می کند. هنوز هر shutdown حمل وثیقه عواقب و پیامدهای فراتر از بار اضافه به بیکاری سیستم. گلف و یک عبادت جماعت که افتخارات اجتماعی فاصله ممکن است به ارائه مزایای سلامتی.

فرماندار یک کار دشوار است و ما باید سپاسگزار او را برای اقدام قاطع. اما من امیدوارم که او تصمیم گیری مبتنی بر علم و پس از در نظر گرفتن عواقب آن و نه از روی ترس و وحشت. تصمیم گیری بر اساس ترس و وحشت می تواند منجر به مشکلات جدید است. یک باشگاه انتخاب شده در هراس می تواند ما را ترک خاک سپرده شد در یک تله شن و ماسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>