نامه: رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak در بیش از سر خود را

داشتن مشاهده دولتی استیو Sisolak را مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس بیش از شش هفته گذشته دو چیز روشن است: او را در بالای سر خود و دستور کار سیاسی است با وجود ادعا می کند به خلاف. او کابوس اخبار همایش های در حال شواهد از سابق در حالی که او از پیوستن به اصطلاح “غربی وزارت امور خارجه و جور” است و شواهد از دومی است.

کنفرانس های مطبوعاتی در تئوری قرار است به مردم ارائه با اطلاعات مفید و به رهبران این فرصت را به نشان می دهد که آنها از این وضعیت به خوبی در دست است. رژیم صهیونیستی. Sisolak را فراموش نه. در واقع من اغلب احساس می کنید کمتر مطلع پس از تماشای او دستی و او قطعا نمی آیند به عنوان شاهد. و نه او ظاهر همدلانه به مخمصه به تازگی بیکار.

همانطور که برای “دولت جمع و جور,” چه, Washington, اورگان و کالیفرنیا کلرادو مشترک با نوادا ؟ (تذکر: این کوروناویروس.) یکنوع بازی شبیه لوتو. دموکراتیک فرمانداران. اما به غیر از اورگان هیچ یک از این کشورها به طور مشابه واقع با نوادا در مورد شیوع ویروس. پس چرا با آنها شریک به جای ایالت آریزونا و یوتا که به طور مشابه به واقع شدن ؟ این آشکار است. خود فرمانداران جمهوری خواه هستند. اما به یاد داشته باشید آن است نه سیاسی. راست.

رژیم صهیونیستی. Sisolak باید با تمرکز بر آنچه که بهترین برای Nevadans و اقتصاد ما نه سیاسی خود را حرفه ای.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im