نامه: انجام محاسبات ریاضی در نوادا دموکرات قفقاز

من می شنوم که نوادا قفقاز شد و یک موفقیت بزرگ است. من تنها کسی بود که به ریاضی ؟

نتایج حاصل از هر قفقاز بی فایده هستند و 2020 نوادا قفقاز را نقطه هست. با توجه به نوادا, وزیر امور دفتر, ما باید 610,911 ثبت نام فعال دموکراتیک رای دهندگان در کشور ما. 2020 حزبی نتایج بر اساس 105,000 رای دهندگان. از کسانی که 75,000 از آنها رای گیری زود است.

که بدان معنی است که تنها 30,000 ثبت نام رای دهندگان در واقع با حضور در قفقاز (ایالتی) و شرکت — و 10000 نفر از کسانی که ثبت نام در قفقاز و ممکن است یا نه ممکن است واجد شرایط برای رای دادن. آنها تایید نشده بود از قبل.

قفقاز هستند انحصاری و دشوار برای شرکت در. آنها رخ می دهد در یک روز و شرکت کنندگان نمی تواند رای و لیز خوردن و برگشت به محل کار و یا مسئولیت های دیگر. به منظور شرکت شما باید به ماندن برای تمام اعضای انجمن. که ممکن است برای اکثر آمریکایی ها مگر شما بازنشسته و یا هنوز هم در خانه زندگی می کنند.

به طوری که حدود 75 درصد که رای اوایل این سال در واقع نه شرکت در قفقاز به عنوان آنها را به معنای شد.

غمگین يافته ها: هفده درصد از ثبت نام دموکرات در نوادا تصمیم گرفت برای 83 درصد که رای ندادند. می کند که به نظر می رسد حق و عادلانه یا منطقی به شما ؟ نه به من. من آن را به عنوان آشکار و محاسبه دستکاری اعداد — یک بیت از دود و یک خط تیره از روغن مار.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im