نامه: Coronavirus آمار می تواند گمراه کننده

نقد و بررسی-مجله یکشنبه تیتر “جامعه لاتین, سخت ترین برخورد با کروناویروس در شهرستان کلارک” بسیار گمراه کننده است. با توجه به آخرین داده های کلارک کانتی است 702,000 اسپانیایی یا لاتین ساکنان — 31.4 درصد از کل جمعیت. پس چرا دکتر فرمین Leguen گفت: این جمعیت است که سخت ترین ضربه توسط ویروس که خود آمار می گویند که 27 درصد از تایید موارد اسپانیایی? که 4.4 درصد پایین تر از جمعیت خود را در distribition.

مسئله دیگر من این است که کل جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر گزارش روزانه اما مهم تر شماره گیری ما چگونه در حال انجام است و تعداد بستری شدن در بیمارستان. که اطلاعات در دسترس نیست به صورت روزانه. چرا که نه ؟ زیرا این اخبار مثبت?

با تست بیشتر ما در حال رفتن به نشان می دهد افزایش موارد جدید از آنجا که ما در حال آزمایش بیشتر مردم است. هر تعداد از مرگ و میر است غم انگیز و غم انگیز است. اما گرفتن تصویر کامل خواهد شد کمک به مردم برای تصمیم گیری بهتر به عنوان قرنطینه برداشته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>