نامه: Clark County اتحادیه معلمان باید بخشی از راه حل

در مارس 10, تفسیر جان Vellardita Clark County انجمن آموزش و پرورش استفاده از واژه هایی مانند “جسورانه و رویایی” “تصمیمات دشوار” و “استراتژیک نیروی کار طرح توسعه” به آدرس نوادا بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس (“زمان برای دولت انتخاب رهبران به رهبری”). او به درستی طرفداران تنوع اقتصاد و جذب کسب و کار در آمریکا شیوه ای.

فوری چالش این است که سیستم آموزش و پرورش ما که صفوف در پایین در سراسر کشور. آقای Vellardita می خواهد به طرزی جادویی به ما گردابی ایستاده از گذشته برای اولین بار در کشور. او سکوت است در مورد چگونه به انجام این کار فراتر از نیاز به درآمد.

در پنج سال گذشته چندین معنی دار طرح پیشنهاد شده است اما هیچ کدام به اجرا گذاشته شده است. آشکارا آنها رد شده اند توسط آقای Vellardita. خوانده شده توسط سه را به پایان رسید, اجتماعی, تبلیغات, اما, نوادا, استقرار آموزش و پرورش است و نه درشت و نه دشوار است. گسترش مدرسه انتخاب و اجازه می دهد آموزش و پرورش صرفه جویی در حساب را می دهد پدر و مادر بیش از حد قدرت. هیچ چشم انداز در اینجا.

یک زمان وجود دارد که دانش آموزان مجبور به عبور مهارت امتحانات فارغ التحصیل. یک زمان وجود دارد که دیپلم در واقع به معنای چیزی است. برقراری مهارت امتحانات خواهد بود شروع خوب به سوی یک نیروی کار طرح توسعه. بیش از نیمی از نوادا فارغ التحصیلان آماده برای کالج-سطح کار در ریاضی و زبان انگلیسی و باید اصلاحی در کلاس های کالج. کسب و کار نمی خواهید به سرمایه گذاری که در آن نیروی کار نامناسبی تحصیل.

آقای Vellardita مبهم کلیات برای “نیروی کار توسعه” بی معنی هستند. قطعا بودجه کافی لازم است برای آموزش و پرورش است. آنچه بسیار مهم است خاص و درشت و رویایی مراحل را برای انجام هر گونه صعود در آموزش و پرورش است. به عنوان مدیر اجرایی CCEA او نیاز به در واقع منجر شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im