نامه: یک کلمه در دفاع از شرکت های بزرگ ایالات متحده

در پاسخ به Michael A. Donnelly مارس 18 نامه شکایت در مورد شرکت های بزرگ و کمک مالی:

که این شرکت هواپیمایی “گربه چربی”? کارگران که تمیز کردن کابین از زباله, استفراغ ، بعد از هر پرواز ؟ زمین پرسنل که راهنمای هواپیما در داخل و خارج از دروازه و بار کردن و خالی کردن چمدان در تمام آب و هوا ؟ کسانی که تمیز کردن سرویسهای بهداشتی مجهز به سوخت هواپیما و de-ice آن را در آب و هوایی شدید? دروازه و عوامل بلیط (دیپلماتیک مهارت های مورد نیاز)?

آنها ماهر مکانیک که مسئول منظم و نگهداری اضطراری? خدمه پرواز که مهارت های مورد نیاز شامل CPR و دیگر اول پاسخگوی مهارت همراه با دست زدن به شرایط اضطراری مانند بیماری آسیب تریاژ تحویل نوزادان و مسافر روش های ایمنی در شرایط اضطراری? خلبانان تحت آموزش مداوم برگزار می شود و کاملا مسئول مسافر و هواپیما ایمنی در همه زمان در همه آب و هوا و تحت هر شرایطی ؟

شرکت های هواپیمایی برای سود کسب و کار آسیب پذیر به طبیعت هوی و هوس و نوسان هزینه های سوخت. این “گربه چربی” در معرض از دست دادن شغل که زندگی نیست تا کامل — یعنی coronavirus — به عنوان مالیات-بودجه کارکنان دولت.

بنابراین آقای Donnelly به نگه داشتن شما با خیال راحت پرواز از نقطه A به نقطه B و نیاز به پول به منظور انجام این کار, شرکت های هواپیمایی ممکن است درخواست شما را به پرداخت هزینه برای خود مشروب دوم کیسه بررسی و تنگ تر صندلی. من برای یک, من مایل به قرض دادن یک دست به این “گربه چربی” و خانواده خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de