نامه: یک مسیر برای نوادا تنوع اقتصادی

به من اشاره کرد با بهره سرمقاله دوشنبه خود را در مورد عدم تنوع اقتصادی در نوادا مربوط به کروناویروس و بزرگ هزینه های مالیاتی دولت به کسب و کار برای قرار دادن در نوادا است. وجود دارد, اما یک فرصت بزرگ در زمینه انرژی پاک.

بسیاری از کارشناسان معتقدند که انرژی هسته ای است که باید به دیدار تمیز و کربن و انرژی اهداف است. برای درخواست نوادا می توانید تبدیل شدن به رهبر در این صنعت از طریق یک توافق برای بازیافت استفاده از سوخت هسته ای برای کشور است.

مورد کسب و کار است که به راحتی 5 میلیارد دلار در هر سال در ظرف پنج سال و به سمت بالا از 10 میلیارد دلار در مدت 10 سال. بذر پول برای این خواهد آمد از $40 میلیارد زباله های هسته ای, صندوق, با, بدون, نوادا, مشوق های مالیاتی مورد نیاز است. دوباره همه برای پرسیدن. اگر نوادا است محروم به دلیل آن را فاقد تنوع تکنولوژی بالا کسب و کار مقامات دولتی ممکن است بخواهید شروع به ساخت یک مسئله این است.

صنعت هسته ای بهترین ایمنی صنعتی رکورد از تمام انرژی-تولید کسب و کار. آن را درو سود است ویروس – و اثبات رکود اقتصادی و مستلزم تعداد زیادی از مشاغل با درآمد بالا. آنچه دوست دارید ؟ هنوز نوادا در حال مبارزه با این پدیده ، لطفا کسی اجازه دهید من می دانم چه ‘ اشتباه با این تصویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>