نامه: ارتباط بین آلودگی هوا و COVID-19 مرگ و میر

در اوایل این هفته دانشگاه هاروارد منتشر شد نتایج یک مطالعه در اثر قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا بر میزان مرگ از COVID-19. نتایج چشمگیر هستند اما تعجب آور نیست. یک افزایش کوچک در طولانی مدت قرار گرفتن در معرض ذرات هوابرد منجر به یک افزایش بزرگ در COVID-19 مرگ و میر.

این است به خصوص ترسناک به دلیل تهمت و دولت در حال حاضر دستور سازمان حفاظت محیط زیست به حالت تعلیق در اجرای قوانین زیست محیطی با هیچ تاریخ پایان نادیده گرفتن نیاز برای حفاظت از سلامت جوامع از هوا و دیگر انواع آلودگی است.

دولت ایالات متحده دانشمندان تخمین می زنند که COVID-19 may کشتن بين 100000 240,000 آمریکایی است. اکثر شرایط از پیش موجود است که افزایش خطر مرگ برای COVID-19 همان بیماری که تحت تاثیر طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا. با استفاده از تاسیس علمی پروتکل برای این مطالعه اطلاعات جمع آوری شده برای حدود 3000 استان ها در ایالات متحده (98 درصد از جمعیت) تا مارس 4.

نتایج این مطالعه بر اهمیت ادامه به اجرای موجود آلودگی هوا قوانین و مقررات برای حفاظت از سلامت انسان هر دو در طول و پس از COVID-19 بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>