درسهایی از شاهدانه’ مستند رونق; پاندورا صوتی تجربیات: چهار چیز است: اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

5 راه قرنطینه اتحادش را تغییر حشیش صنعت برای همیشه لطفا برای

شاهدانه بازار دیده است بی سابقه ای سبز راش با شکستن رکورد فروش از مستندات رفت و به زور در ماه مارس است. این رشد ممکن است به ارائه چند کلید به پیش بینی آنچه در آینده خرده فروشی علف هرز ممکن است مانند نگاه.

مثلا درایو از طریق وانت و تحویل ممکن است در اینجا به ماندن با بازار آنلاین جین فن آوری گزارش های عظیم افزایش به صورت آنلاین سفارشات و برخی از شرکت های سوئیچینگ به طور انحصاری برای تحویل. عظیم سال بیش از سال 4/20 فروش را افزایش می دهد از برخی از خرده فروشان به خصوص در کالیفرنیا نشان می دهد که حشیش تبدیل شده است به یک جزء اصلی فرهنگی. در ضمن خوراکی و THC-حاوی نوشیدنی های در حال دیدن یک معامله بزرگ از رشد به عنوان مصرف کنندگان به دنبال جایگزین برای سیگار کشیدن.

ادامه مطلب: اگر چه قبلا تحت سلطه ردیف بالا مارک های لوکس بازار است که به احتمال زیاد راه را برای بیشتر mid-tier و قیمت پایین تر نقطه محصولات.

آگهی های فن آوری است که تحت یک بحران هویت شده است که بدتر با این بیماری همه گیر

Covid-19 باعث شده است تا توده انقباض در تبلیغ صرف. جرم و در نتیجه furloughs و اخراج قرار داده اند مستقل ad-tech بازیکنان در خطر است. ویرانی در بخش رسانه باعث شده است که برخی به درخواست تجدید نظر برای گوگل به عقب راندن برنامه های خود را به کشتن کوکی هر چند به نظر نمی رسد به احتمال زیاد. Adweek صحبت با ad-tech کارشناسان ساخته شده است که پیش بینی:

  • انتظار می رود بحران به موقع و نوآوری در میان بازیکنان مستقل.
  • میراث ناشران به احتمال زیاد به ادامه جانبی با, indie در, آگهی های فن آوری از طریق طرح مانند Prebid و راه اندازی خود را ارائه.

ادامه مطلب: انتظار بیشتر اول داده ها به صاحبان اقدامات به نفی خود را زودتر تکیه بر یک جداره-باغ ارائه دهندگان.

پاندورا کمپین جدید در پاسخ به افزایش خانه های هوشمند دستگاه های گوش دادن

پاندورا در پاسخ به یک چشم انداز مثبت در شنوندگان که با استفاده از در خانه دستگاه های نورد از یک کمپین جدید “کشف بزرگ خود را در داخل خانه” که به دعوت شنوندگان به تبدیل اتاق از خانه های خود را با صوتی تجربه است. Adweek صحبت با پاندورا لیز Widhelm که گفت او شده است ارائه مشاوره تبلیغ به توسعه خلاق که حساب برای co-گوش دادن و دیگر در خانه و رفتارهای.

ادامه مطلب: Widhelm پیش بینی می کند که استفاده از این روند می تواند ادامه سوخت رسانی جدید فرصت های تبلیغاتی برای شرکت و دستگاه های.

خلاق تر مبارزات با هدف خانه نشین, مصرف کنندگان:

ViacomCBS مجموعه تجدید نظر در صف مقابل طرح با سخنرانی های مجازی بیش از 2 روز

ما در حال حاضر برخی از وضوح بیش از چگونه برخی از این سال دوباره در صف مقابل عمل را ادامه دهید. ViacomCBS در حال حاضر میزبانی خود را در صف مقابل رویداد در طی دو روز مارس 18 و 19. اولین روز از ViacomCBS Upfont @صفحه اصلی ارائه خواهد شد تمرکز این شرکت در ترکیب دارایی ها و راه حل های. در طول این رویداد روز دوم ViacomCBS پرده CBS’ سقوط برنامه نویسی صف و کانون توجه برنامه نویسی از فردا همه دسترسی CBS ورزشی و سلامت.

ادامه مطلب: دریافت کامل حرکت شبیه چمچه زنی در آنچه خریداران دریافت خواهد شد نگاه در طول ارائه.

مرتبط با: WarnerMedia آماده برای مشترک, ‘انعطاف پذیر’ چشمگیر بازار در کنار Xandr

WarnerMedia است یک مسیر متفاوت از ViacomCBS آن را به عنوان میزبان های مجازی ارائه شده است. در حالی که WarnerMedia و Xandr فنی دو شرکت های جداگانه آنها با هم کار کنند برای رسیدگی به تمام تبلیغات کسب و کار—هر دو صف مقابل و پراکنده.

ادامه مطلب: WarnerMedia و Xandr توضیح تنظیمات آنها در حال ساخت به خدمات رسانه های خریداران است.

نوشابه مارک های در حال حرکت را به تو رفتگی در دیوار نوشیدنی انرژی دسته

به عنوان نوشیدنی انرژی بازار همچنان به رشد ایالات متحده افزایش فروش برای $14.2 میلیارد دلار در سال 2019 از $10.1 میلیارد دلار در سال 2014 در هر millward brown—نوشیدنی غول های کوکا کولا و پپسی در حال ساخت حرکت می کند و به رده. این حرکت می تواند تبدیل به نوشابه های انرژی بخش از یکی که اهداف مردان جوان انجام شدید ورزشی به چیزی بیشتر به طور گسترده به بازار عرضه شده و….

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>