لی تخفیف مشروب ارائه خدمات تحویل در لاس وگاس

لاس وگاس ساکنان به دنبال restock خود را مشروب کابینت در ایالت COVID-19 shutdown نیاز به سرمایه گذاری بسیار دورتر از خود را در مقابل درب.

لی تخفیف مشروب را شروع تحویل خانه فروش روز شنبه در شهر لاس وگاس حوزه قضایی پس از بسته شدن خود چندین فروشگاه های خرده فروشی در دره مارس 22.

مشتریان علاقه مند بیش از 21 می توانید سفارشات شنبه از طریق تلفن در 702-451-0100 یا زنجیره ای وب سایت . تحویل فرد تایید سن مطابق با شناسایی برای فرد در پاسخ به این درب به کارت اعتباری استفاده می شود برای خرید.

“امروز صبح آقای لی رو یک تماس از شهر لاس وگاس گفت: آنها اجازه می دهد تحویل از مکان های ما در شهر لاس وگاس به شهر لاس وگاس گفت:” جیم اوکانر معاون اجرایی رئیس جمهور از عملیات لی. “قبل از این که ما شده اند در کسب و کار تحویل, بنابراین ما در حال تلاش برای راه رفتن قبل از ما اجرا شود. ما با بهره گیری از این شهر سخاوت و ما در حال وارد شدن به کسب و کار تحویل.”

لاس وگاس عضو شورای Stavros آنتونی تایید به Las Vegas Review-Journal اعتبار لی برنامه ریزی شده تحویل خدمات و گفت لی بود واجد شرایط برای یک مجوز موقت برای ارائه بسته مشروب شبیه به مجوز داده شده به فروشگاه های مواد غذایی و تحویل غذا.

لی بود آماده وب سایت خود را برای تحویل سفارشات که در حال حاضر در عملیات بعد از ظهر جمعه با ده ها تن از سفارشات قرار داده شده در اولین ساعت از آن باز کردن. با سیستم جدید بودن اوکانر خواسته عمومی به تحمل آنها را به عنوان آنها کشف کردن این خیابان جدید.

بیشتر تحویل خواهد آمد با 10 $تحویل رایگان اما سفارشات بیش از $200 قابلیت تحویل رایگان. لی است که به دنبال به ویژگی های کارت اعتباری و یا کارت بدهی تنها سفارش با خدمات.

هر تحویل خواهد شد از ویژگی های یک راننده و تحویل فرد برای افزایش اقدامات ایمنی برای کارکنان اوکانر گفت.

لاس وگاس اولین صلاحیت اجازه می دهد تا رستوران شامل مشروبات الکلی در رستوران به رفتن سفارشات با کلارک کانتی و هندرسون پس از پشت سر. اوکانر امید برای شبیه زنجیره ای از حوادث رخ می دهد و با تحویل خود را در برنامه به طوری که آنها می تواند در خدمت الکل درخواست valleywide.

“ما می خواهم به امید بنابراین (که حوزه های قضایی دیگر به دنبال کت و شلوار) ما در حال تلاش برای راه فرماندار ماندن در خانه معمول به عنوان یک ماده در واقع ما تحسین است که” اوکانر گفت. “روز دیگر من نشسته در اتاق کنفرانس و به معنای واقعی کلمه تماشا 50 اتومبیل رانندگی به ما درب خارج شدن از اتومبیل خود را و گرفتن حق بازگشت در آنها و ترک. من می دانم که وجود دارد یک مشتری وجود دارد که می خواهد به یک لیوان شراب با شام خود را.

“من فکر می کنم آنچه که ما انجام خواهد اجازه می دهد ما را به ارائه برخی از گرما از فروشگاه های مواد غذایی است که مردم در آن وجود دارد زمانی که آنها می توانید آن را از راه دیگر.”

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im