وکلا spar در نوادا دادگاه عالی بیش از نمایندگی در مالیات مورد

وکلای بحث سهشنبه قبل از نوادا دیوان عالی کشور آیا وکلای قوه مقننه می تواند دفاع از قانونگذاران دموکرات در یک طرح دعوی در دادگاه خود را جمهوری خواه و همکاران اولیه زد و خورد در چه خواهد شد به احتمال زیاد یک سابقه-تنظیم مورد.

در میان گسترده بازجویی از تمام هفت قضات دادگاه سهشنبه مجاز استدلال به اجرا نزدیک به دو اصل اختصاص داده شده 30 دقیقه با رئیس دادگستری Kristina Pickering امیدوار کننده در این نتیجه رسیدند که دادگاه خواهد حکومت “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

اساسی مورد شکایت ثبت شده توسط تمام هشت سناتور دموکرات در ماه جولای به چالش کشیدن قانونی بودن دو صورت حساب های مالیاتی با تصویب دموکراتیک حمایت اکثریت آخرین جلسه. جمهوری خواهان ادعا لوایح مورد نیاز دو سوم حمایت اکثریت در هر دو مجلس به تصویب آنها سقوط یک رای کوتاهی که در حاشیه مجلس سنا.

در حالی که استدلال مالیات مورد در شهرستان کرسن سیتی دادگاه منطقه وکلا برای مغان در اعتراض به وکیل قانونی مشاور دفتر نمایندگی متهمان چنین به عنوان رهبر اکثریت سنا نیکول Cannizzaro D-لاس وگاس; وزیر در مجلس سنا کلر کلیفت و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کیت مارشال که ریاست بر دولت در مجلس سنا است. قاضی دادگاه منطقه James Todd راسل طرفه با جمهوری خواهان و حکومت متهمان مورد نیاز به استخدام خود در خارج از وکلا بنابراین قانونگذاری مشاور دفتر می تواند در حفظ آن دو حزبی بی طرفی.

در روز سه شنبه و عدالت جیمز هاردستی بود به انتقاد از راسل پیشنهاد که وکلای قوه مقننه “برداشت طرف” در اختلاف و وکلای هر دو طرف تأیید کرد که هیچ چیز در دادگاه ضبط را نشان می دهد مانند یک سناریو.

“تا آنجا که در نظر گرفتن جهت باد از طرف سازمان آن را حکومت اکثریت مفهوم” گفت: Kevin قدرت رئیس دادخواهی مشاور برای دفتر. “بنابراین اگر قوه مقننه به عنوان اکثریت تصمیم می گیرد به طور مستقیم ما را به انجام چیزی است که ما را مجبور به انجام این کار است.”

قدرت نیز استدلال ایران با شاکیان به نام شوخی با دین Cannizzaro و دیگر قانونی متهمان در طرح دعوی در دادگاه در یک حرکت استراتژیک برای دریافت وکلای قوه مقننه از حذف این مورد.

“شاکیان تصمیم به قرار دادن آنها را در این مورد” قدرت گفت. “آنها تاکتیکی و محاسبه دادخواهی تصمیم گیری است.”

بعد در بازجویی های Hardesty, ایران وکیل کارن پترسون در اولین demurred چرا کسانی که متهمان شدند. او بعدها گفت: شاکی پرونده “نیاز نیست قوه مقننه در همه” اما به سرعت چرخد.

“ما نیاز به کسانی که احزاب ما کاملا مورد نیاز آن احزاب زیرا آنها هستند که قانون اساسی را نقض زمانی که آنها تصویب کرد:” لوایح مالیاتی, او گفت:.

در این سوال از جنگ پترسون گفت که با وجود قانونی استثنا برای وکلای دولت در برخی از موارد قوه مقننه به عنوان مشتری در مورد “نمی توانید بگویید که آیا وکیل وکیل دارای یک تضاد یا نه و یا اینکه آیا وکیل مدیون یک تعهد اخلاقی به یکی دیگر از مشتری است.”

اما قدرت پاسخ داد که سناتور جمهوریخواه — که شکایت قوه مقننه — نمی شد اقدام به عنوان قانونگذاران حق به نمایندگی از موسسه وکلا. “یک عضو که شکایت خود سازمان است نه به عنوان یک اقدام بموقع مجاز تشکیل دهنده” قوه مقننه گفت.

تماس با لایحه Dentzer در [email protected] یا 775-461-0661. Follow @DentzerNews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>