طرح دعوی در دادگاه: CCSD مقامات موفق به متوقف کردن معلم, آزار و اذیت جنسی

سابق وست حرفه ای و ویژگی های آکادمی دانشجویی است که تحت پیگرد Clark County منطقه مدرسه و معلم سابق خود بیش از دومی نامناسب پیگیری روابط جنسی با او شارژ است که این منطقه می تواند او را متوقف کرد اما نتوانست به طور کامل به بررسی این موضوع.

یک شکایت در فوریه. 14 در دادگاه منطقه ای در لاس وگاس توسط دانشآموزان از طریق وکیل Dale Hayes, جزئیات, حوادث که منجر به دستگیری معلم ریاضی رنه fake chris morelli که التماس گناه در ماه اوت به یک تعداد از سوء استفاده از غفلت و یا خطر افتادن و یک تعداد از اقدام به رفتار جنسی بین برخی از کارمندان و یا داوطلبان این مدرسه و دانش آموزان است. (Las Vegas Review-Journal نمی کند به طور معمول شناسایی قربانیان جنایات جنسی است و نه انتشار نام قربانی این پرونده است.)

تعاملات آغاز شد و در سال 2015 با توجه به طرح دعوی در دادگاه که fake chris morelli خواهد نامناسب لمس دانشجو بازوها و قفسه سینه در نهایت به اوج خود رسید در یک رویارویی در درس معلم که در آن او گفته اعتراف به داشتن توهمات جنسی در مورد دبیرستان junior.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که fake chris morelli نیز اشاره شده این گفتگو در بعدی ایمیل به دانشجو می گوید که CCSD می تواند قرار دادن یک توقف به fake chris morelli رفتار در طول اولیه تحقیقات به معلم رفتار, حال مدیران به دنبال دانش آموز را گزارش می دهند که ایمیل خود را گفتگو با fake chris morelli رد و بدل شد بیش از حساب.

“بررسی ایمیل را برای پایان دادن به کل موضوع” شکایت متحده است. “به جای بررسی fake chris morelli ایمیل برای محتوای نامناسب, (غرب حرفه و ویژگی های آکادمی دین Jan) اسنایپس, ثبت گزارش با CCSD پلیس و موضوع تمام شد و زیر فرش جاروب.”

شکایت متحده fake chris morelli سپس به کارگردانی دانش آموز به حذف هر گونه متهم ایمیل, اما شروع به ارسال او صریح متون و عکس ها از یک حساب Snapchat در طول سال 2017. اگر دانش آموز اقدام به قطع تماس در موارد متعدد شکایت می گوید: fake chris morelli ادامه داد: برای برقراری ارتباط با او در نهایت خواستار آن است که او در دیدار با او در یک اتاق هتل در اوایل سال 2018 است.

طرح دعوی در دادگاه متحده شاکی است دچار اضطراب و افسردگی به عنوان یک نتیجه از fake chris morelli را انجام بیش از سه سال نیز به عنوان ostracization و خجالت چون دیگر دانش آموزان در مدرسه می دانستم که چه اتفاقی می افتد.

شاکی است درخواست خسارت در برابر fake chris morelli و منطقه است.

هیز شاکی وکیل بازگشت نیست یک درخواست برای نظر. وکلا که به نمایندگی fake chris morelli در طول جنایی بازگشت نیست درخواست برای نظر. Fake chris morelli زندان حکم به حالت تعلیق در آمد و او را محکوم به مجازات تعلیقی به مدت پنج سال.

CCSD نمایندگان گفت: این منطقه اظهار نظر نمی کنم و در انتظار دادخواهی.

تماس با Aleksandra اپلتون در 702-383-0218 یا [email protected] Follow @aleksappleton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>