لاس وگاس گروه زنان را باعث می شود و اهدا کارت ماسک

در میان COVID-19 pandemic, افراد, خانواده ها و کسب و کار در لاس وگاس پله تا برای ارائه کمک به کسانی که نیاز به مواد غذایی و خدمات و پشتیبانی. در اینجا داستان در مورد افرادی که پیشرو با مهربانی و اثبات این است که جامعه #VegasStrong.

لاس وگاس گروه و اهدا ماسک

لاس وگاس کاسه ازدحام گروه ساخته شده و تحویل بیش از 200 کارت های خانگی از امید به راه متحده از جنوب نوادا به عنوان بخشی از “ارائه با عزت و سلامت است.”

40 زنان از دره لاس وگاس که شامل گروه تمرکز بر ارائه تجارب به یاد ماندنی برای شرکت ورزشکاران دانش آموز کارکنان و طرفداران از طریق جشن فوتبال کالج است.

داوطلبان همچنین ایجاد و ارائه 1,314 ماسک های خانگی برای عزت و سلامت بیش از 700 ماسک برای Candlelighters سرطان دوران کودکی پایه و اساس است.

Goodie دو کفش بنیاد همکاری با گروه های توزیع کتاب رنگ آمیزی با مداد رنگی مومی کیت به 500 مدرسه ابتدایی دانش آموزان در طول خدمت بچه های ما پایه و توزیع مواد غذایی درایو از طریق رویداد. اضافی 260 کیت رفت و به معلمان اعتماد بهداشت و آلتو داروخانه که با کمک تحویل غذا به دانش آموزان به طور مستقیم تحت تاثیر قرار COVID-19.

کسب و کار اهدا بودجه مواد غذایی

Goettl تهویه مطبوع و لوله کشی به تازگی اهدا 3000 $و nonperishable غذایی به سه مربع بانک مواد غذایی.

کارکنان ساخته شده کمک های پولی و کاهش یافته مواد غذایی و لوازم آرایش از 27 آوریل تا مه 7 در شرکت 6521 W. Post جاده ،

Goettl مدیر عامل شرکت کن Goodrich همسان هر دلار و مورد اهدا طول رانندگی به کمک سهام بانک غذایی را در قفسه.

تماس با Janna Karel در [email protected] Follow @jannainprogress در توییتر. تماس با Madelon Hynes در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>