لاس وگاس زن به اتهام ضد یهودی وسیله مورد

لاس وگاس زن متهم شده است با وسیله همسایگان خود و آسیب رساندن به اموال خود را زیرا آنها یهودی یک گزارش بازداشت متحده است.

جورجینا McGarvie, 57 متهم به جنایت تشدید تعقیب و از بین بردن مال دیگری.

دستگیری گزارش McGarvie متحده که Metropolitan Police Department افسران نامیده می شدند در دسامبر. 3 به یک دره آپارتمان مجتمع توسط یک زن که همسایه اش بود “باعث آسیب به او واحد و نوشتن ضد سامی سخنان را در نشانه ها و اشیاء.”

پلیس وارد و مصاحبه شاکی. او گفت که خانواده اش نقل مکان به آپارتمان در Oct. 2 و همسایه McGarvie شد و عذاب خانواده است.

“حدود یک هفته پس از حرکت در McGarvie شروع به قرار دادن نژادپرستانه نشانه هایی در خود ویندوز تلفن (خانواده) ‘یهودی خوک’ ” پلیس نوشت: ادعا قربانی حساب.

زن گفت: پلیس در ماه دسامبر او و اعضای خانواده اش بودند پیاده روی در خارج از آپارتمان خود را با قربانی 7-ماه-پیر دختر زمانی که آنها مواجه می شوند McGarvie. McGarvie گفتند expletive در مورد کودک و اشاره به این واقعیت است که کودک یهودی بود با توجه به گزارش بازداشت.

همان روز قربانی عضو خانواده بود در راه رفتن سگ خود را در بر داشت و رها تشک با کلمات “یهودی Pedofiles” بر روی آن نوشته شده, پلیس گفت:. این زن همچنین گفت: پلیس McGarvie “شکست یک سوراخ از طریق تیغه” قربانی آپارتمان و McGarvie “به طور مداوم yells و چتری بر روی دیوار خود را تقریبا هر روز … بین ساعت از نیمه شب تا شش صبح.”

“(یکی از اعضای خانواده مرد) اعلام کرد که McGarvie به طور مداوم می گوید اظهارات ضد یهودی و ایجاد ضد سامی علائم در برابر خانواده اش” گزارش دستگیری متحده است. “McGarvie همچنین باعث می شود اظهارات و نشانه های خود را در خصوص 16 ساله است که با شناسایی به عنوان یک لزبین. McGarvie می گوید که این دختر است که در برابر خدا خواهد” آن گفت:.

یک کارآگاه پلیس تماس McGarvie در آپارتمان او. پلیس گفت McGarvie حاضر به باز کردن درب اما آیا شناسایی خودش را به پلیس.

“McGarvie اعلام کرد که او نه باز کردن یک سوراخ به دیوار” به پلیس گفت:. “McGarvie اظهار داشت که ساکنان قرار دادن گاز به آپارتمان او و که او تا به حال به دقت به خاطر شیمیایی مسیرهای خارج است.”

McGarvie افسر گفت: او اعتقاد نداشت که او یک افسر. پلیس گفت که در این گزارش آنها همچنین دریافت گزارش دیگری در مورد McGarvie است که در آن فرد گزارش McGarvie تولید شد ضد سامی علائم و که او “روشن یک کبوتر مرده در آتش انداخت و آن را در یکی دیگر از همسایه آستان.”

زنی که به نام پلیس به مجتمع آپارتمانی در ماه دسامبر به پلیس گفت: “این حوادث و تهدیدات را ساخته اند خود را در خانواده احساس می کنند زندانی در خانه خود.”

لاس وگاس دیوان عدالت سوابق نشان می دهد یک شکایت کیفری علیه McGarvie در مارس 13. حکم بازداشت صادر شده در مارس 23. McGarvie بازداشت در شهرستان کلارک بازداشتگاه که از صبح روز چهارشنبه.

تماس با گلن Puit از طریق ایمیل در [email protected] Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>